Fan web Vyvolených

Zůčtování

13.Zůčtování: Do duelu jde Lucie

19. listopadu 2013 v 21:35 | Admin
Před okamžikem skončilo předposlední Zůčtování, která bylo velmi dramatické protože Vyvolení mají nestále na paměti, že pohádková výhra je už velmi blízko. Lucie nakonec dostala nejvíc palců a jde tedy do předposledního duelu. Koho Lucie vyzve do duelu?

13.Výzva již ve čtvrtek ve 20:15 na Primě!

12.Zůčtování: Pavlína jde poprvé do duelu!

14. listopadu 2013 v 21:07 | Admin
Přímý přenos kde probíhá zůčtování a výzva najedno pokračuje. První výsledek dnešního večera máme za sebou. Vyvolení vypalcovali Pavlínu a ta jde tedy poprvé do duelu a to hned speciálního. V těchto chvílích Pavlína vybírá soupeře do duelu. Sledjte i nadále přímý přenos Vyvolených, který pokračuje.

POZOR: Dnes se do vily také vrací Thomas a to v rámci přímého přenosu na Prima Love. Lze tedy očekávat, že bude ve vile po Zůčtování a Výzvě pořádné živo. Jak to zvládne Vlado? Dívejte se následně na Peima Love od 21:50!

12.Zůčtování + Výzva a návrat Thomase již dnes!

14. listopadu 2013 v 2:39 | Admin
Dnes nás čeká další dramatický přímý přenos tohoto týdne. Vyvolené totiž čeká drhé zůčtování a výzva v tomto týdnu. Koho vypalcjí Vyvolení nyní? A kdo si během několika okamžiků bde muset zvolit soupeře o pátečního duelu? Tak to vidíme již dnes!

12. Zůčtování a Výzva již dnes ve 20:15 na Primě!

POZOR: Dnes se do vily také vrací Thomas a to v rámci přímého přenosu na Prima Love. Lze tedy očekávat, že bude ve vile po Zůčtování a Výzvě pořádné živo. Jak to zvládne Vlado? Dívejte se následně na Peima Love od 21:50!

11.Zůčtování a Výzva již dnes!

11. listopadu 2013 v 23:10 | Admin
Na Vyvolené dnes čeká velké překvapení. Čeká nás totiž jak už vás náž web informoval týden plný zvratů protože už dnes proběhne zůčtování a následně hned výzva. Ve čtvrtek se tato situace bude opakovat.A v pátek? To bude fičák čeká nás SUPER DUEL ve kterém ze čtyř vypadnou gned dva soutěžící.

Dívejte se na dnešní Zůčtování a Výzvu již dnes ve 20:15 na Primě!

10.Zůčtování již dnes!

5. listopadu 2013 v 1:40 | Admin
Další zůčtování je tady! Kdo dostane tentokrát od Vyvolených jasně najevo, že ho ve vile nechtějí a půjde tak do pátečního duelu bojovat o přízeň diváků. Právě to se dozvíme již dnes. Jediný kdo může být v klidu je Lucie, která má imnitu. Kdo podle Vás získá nejvíce palců?

Sledujte 10.Zůčtování již dnes ve 20:15 na Primě!

9.Zůčování: Bylo dramatické - do duelu jde Lucka

29. října 2013 v 23:18 | Admin
Dnešní zůčtování bylo jedním slovem dramatické! Všechny zůčtovací řeci byly velmi emotivní. Do duelu jde nakonec Lucka, která konstatovala, že pomstí odchod Nikol a mířila tím na Jafara, kterému se překvapivě imuita po duelu nevrátila. Hned po skončení přímého přenosu přišla do vily na návštěvu Nikol. Lucka řekla, že bude bojovat o návrat do vily.

9.Výzva již ve čtvrtek ve 20:15 na Primě!

8.Zůčtování: Vyvolení posílají do duelu Jafara

22. října 2013 v 22:02 | Admin
Jafar se ve vile ohřálpouzr pát dní s už v pátek míří do svého prbního duelu a ve čtvrtek si bude vybírat soupeře do duelu. Vyvolení v dnešním zůčtování psoali do duelu s největším počtem palců Jafara. Vzhledem k tomu, že Jafar nebyl do vily poslán diváky bude zajímavé páteční duel sledovat. Koho podle vás Jafar vyzve do duelu?

Sledujte 8.Výzvu ve čtvrtek ve 20:15 na Primě!

8.Zůčtování již dnes!

22. října 2013 v 1:04 | Admin
Dnes večer čeká Vyvolené další palcování - Kdo je nejvíce ohrožen? Kdo dostane tentokrát nejvíc palců a půjde v pátek do duelu? V dnešnímém přenosu čeká na diváky další speciální host. Kdo podle vás získá nejvíce palců? Dívejte se dnes večer....

8.Zůčtování ve 20:15 na Primě!

7.Zůčtování: Ladík jde poprvé do duelu a ve vile jsou dva nový soutěžící

16. října 2013 v 20:33 | Admin
Máme za sebou sedmé zůčtování, které bylo nejen velmi dramatické, ale velkým překvapením pro diváky bylo nastěhovaní hned dvou nových obyvatel do vily. O této možnosti vás náš web informoval v pondělí a tato spekulace se opravdu potvrdila. Do vily se během sedmého zůčtování ve kterém nejvíc palců dostal Ládík nastěhoval Jafar a Regina a jsou opravdovými soutěžícími, kteří bojují o pohádkovou výhru. Zůčtovaný Ladík dostal celkem tři palce a již ve čtvrtek bude vybírat soupeře do duelu.

Co říkáte na výsledek tohoto zůčtování? Jak se vám líbí nový obyvatelé vily?

7.Výzva již ve čtvrtek ve 20:15 na Primě!

7.Zůčtování již dnes!

15. října 2013 v 1:29 | Admin
Dnes je úterý a pro Vyvolené je to den Zůčtování. Koho již dále mezi sebou nechtějí? Po pátečním duelu má imunitu pouze Vladko. Kdo dostane nejvíc palců a půjde do duelu? Dozvíme se již dnes. Podle zatím nepotvrzených informací se do vily právě dnes nastěhuje nový Vyvolený. Bude to opravdu tak?

7.Zůčtování již dnes ve 20:15 na Primě!
 
 

Reklama