Fan web Vyvolených

Zprávy z vily

Speciálním hostem Zpráv z vily byl Libor Bouček

1. září 2013 v 19:49 | Roman.P
Jak už Vás náš web jednou inforoval. Dnes měli Zprávy z vily speciálního hosta a tím byl Libor Bouček. Libor ve Zprávách z vily okomentoval dosavadní extrémní dění ve vile. Také nastínil to co nás čeká v následujících dnech a vzhledem k dosavadnímu dění ve vile to bude opravdu síla. Už v úterý nás čeká první zůčtování, ale o tom vás ještě budeme informovat.

Dnes ve Zprávách z vily speciální host!

1. září 2013 v 2:22 | Roman.P
Zprávy z vily Prima vysílá každý den a to i o víendu. Včera moderátorka Monika Zajícová upozornila diváky, že v dnešním díle se mohou těšit na speciálního hosta! Kdo to bude? Tak to uvidíme už dnes v 19:40 na Primě!

Kdo to podle vás bude?

Zprávy z vily: 28.8. 2013

28. srpna 2013 v 21:10 | Roman.P
Televize Prima každý den přináší aktuální informace o Vyvolených i ve Zprávách z vily, které jsou vysílány v rámci zpravodajské hodiny na Primě. Dnešním dílem provázela Monika Zajícová. Konflikty ve vile se stupňují již došlo i na první větší konflikt mezi Vladkem a Martinem. Tereza Pergnerová také v jedné z reportáží prozradila jak se připravuje na přímé přenosy. Celý tento díl najdete na iprima.cz! Zítra jsou pro vás opět Zprávy z vily připraveny v 19:40 na Primě!

Zprávy z vily: shrnutí (19.8. 2013)

19. srpna 2013 v 22:42 | Roman.P
I dnes pro Vás byla připravena zpravodajská relace o Vyvolených - Zprávy z vily. Dnešním vydáním nás provedla Monika Zajícová a bylo se opět na co dívat. Vila ještě v těchto dnech prochází úpravami a mimo jiné byla prozrazena další novinka. To, že bude kamera ve vířívce už víme, ale nově bude také umístěna kamera v lednici. V dnešním vydání nás čekala i reportáž o přípravě přímého přenosu. Celý dnešní díl najdete na http://play.iprima.cz/.

Zprávy z vily: 6.dil shrnutí (17.8. 2013)

17. srpna 2013 v 20:45 | Roman.P
I dnes na našem webu nemůže chybět shrnutí pořadu Zprávy z vily. Dnešním dílem nás provedl Tomáš Kraus a odtajnil jak budou probíhat zásadní okamžiky Vyvolených. Poprvé také bylo možné vidět část nové znělky Vyvolených. Celý dnešní díl najete na http://play.iprima.cz/.

Sledujte náš web a dozvíte se vše o Vyvolených!

VÍME PRVNÍ: Zprávy z vily již brzy s Petrem Zvěřinou

17. srpna 2013 v 15:37 | Roman.P
Podařilo se nám zíslat velice důležitou informaci. Petr Zveřina se podle našich informací již brzy objeví v pořadu Zprávy z vily. Tak tato inormace se dnes objevila na sociální síťi. Podle neoficiálních inormací se Petr zveřina opravdu v letošní řadě Vyvolených objeví...

Situaci i nadále sledujeme a proto sledujte náš web a určitě se dnes opět dívejte na Zprávy z vily v 19:40 na Primě a náš web vám opět přinese souhrný článek.

Zprávy z vily: 5.dil shrnutí (16.8. 2013)

16. srpna 2013 v 20:33 | Roman.P
Právě skončilo další vyáni Zpráv z vily a bylo se opravdu na co dívat! Dnes v odpoledních hodinách bylo kolem vily pořádně rušno. Sešel se totiž celý realizační tým Vyvolených, který čítá přes 200 lidí. Následovala také reportáž o maskérně pro moderátory a další zázemí. Mimo jiné již nyní se také staví velmi důležitá součást Vyvolených- studio pro příjmé přenosy.Celý dnešní díl najdete na http://play.iprima.cz/. Do startu zbývá už pouze pár dní!

*** Vyvolení startují již v pondělí 19.8. 2013 v 18:00 na Primě ***

Sledujte náš web a dozvíte se vše o Vyvolených!

Zprávy z vily: 4.dil shrnutí (15.8. 2013)

15. srpna 2013 v 20:22 | Roman.P
I dnes pro Vás Prima připravila Zprávy z vily. Dnes poprvé vás tímto zpravodajským blokem provázela Monika Zajícová.Stále ještě jsou ve vile v těchto dnech komparzisté, kteří testují provoz vily a podle reportáže, kterou dnes Prima odvysílala i když se jená o testování vily tak ve vile vznikl románek. Stále se také dolaďují kamery, zázemí štábu a upravuje se i samotná vila. Mimo jiné nás čeká změna v pravidlech. Více čtěte uvnitř článku....

Zprávy z vily: 3.dil shrnutí (14.8. 2013)

15. srpna 2013 v 19:19 | Roman.P
Přinášíme vám opět shrnutí již třetího vydání pořadu Zprávy z vily. Dalším dílem opět provázel Tomáš Kraus a v tomto díle byla mimo jiné také reportáž o castingu a o velice zajíavém zákulisí vily. Na celý třetí díl se můžete podívat na tomto odkaze


http://play.iprima.cz/all/403128/all. Určitš se podívejte!

Zprávy z vily: 2.dil shrnutí (13.8. 2013)

13. srpna 2013 v 23:10 | Roman.P
Máme pro Vás v pořadí již druhé shrnutí Zpráv z vily, které již po druhé Prima odvysílala. Dnes poprvé tímto zpravodajským blokem o Vyvolených provázela Monika Zajícová, která bude doplňovat Tomáše Krause. A co je tedy ve světě Vyvolených nového? Ve vile jsou komparzisté. Více čtěte uvnitř článku...
 
 

Reklama