Fan web Vyvolených

Z tisku

Ostravská matka Romana potvrdila dar jasnovidectví: Po VyVolených se jí vyplnila další tajemná předtucha

17. května 2014 v 19:42 | Admin
Jsou věci mezi nebem a zemí a Romana o tom ví své. Nepřehlédnutelná účastnice reality show tvrdí, že dokáže nahlédnout do budoucnosti a tento dar je pro ni velkým přínosem.Během pobytu ve vile Romana působila převážně vyrovnaně, protože byla vlastním vědomím o postupu do reality show předem informována. Tuto schopnost v sobě žena s hlasitým smíchem objevila už v dětství a nyní se její šestý smysl opět projevil.

Vyvolený Vladko stále čeká na výhru: Čím zaplňuje čas?

22. ledna 2014 v 20:24 | Admin
Vladko Dobrovodský se stal již podruhé vítězem reality show Vyvolení. Na peníze ale stále ještě čeká! Čím si krátí dlouhou chvíli a bude se v budoucnosti věnovat svému milovanému divadlu?

Takhle se vdávala VyVolená Romana: Víme, jak proběhla její svatební noc

12. ledna 2014 v 1:40 | Admin
Ostravačka Romana si ve VyVolených vždy uměla sjednat pořádek a rázně prosazovala své názory. Před pár lety se ale tato rázná žena vdávala jako princezna.

NeVyvolené Pavlína a Mirka: Polibky na veřejnosti nebraly konce!

12. ledna 2014 v 1:18 | Admin
Lesbičky Pavlína s Mirkou svoji orientaci a zároveň i vztah přiznaly teprve po svém uvěznění ve Vile. Pro ty nejbližší to ale nebylo žádné překvapení, tušili to již dávno. Nyní ale poprvé na veřejnosti popustily svým citům udici a vzájemné polibky nebraly konce. Co všechno předvedly?

IDNES.CZ: Rozhovor s Mirkou a Pavlínou

3. ledna 2014 v 14:05 | Admin
Výraznými osobnostmi v poslední sérii VyVolených byly Mirka Sokolová a Pavlína Zochová, které přiznání lesbické orientace učinily před televizními kamerami. Pro iDNES.cz se odhalily v rámci Lásky pod lupou. V rámci odpovědí na stejné otázky pak poodhalily i své třináctileté soužití.

Krutý návrat VyVolené Romany do reality: Podraz připravil nejznámější Ostravačku o peníze, čeká ji soud

3. ledna 2014 v 14:05 | Admin
Zatímco se Romana ve vile VyVolených pokoušela vybojovat pět miliónů korun, v Ostravě se připravoval plán, který jí pořádně znepříjemnil návrat do reality. Televizní show plná zábavy a bezstarostného života bohužel netrvá věčně.

Vyvolená Zdenička: V televizi jí to nevyšlo, tak se ohání nůžkami a fénem

15. prosince 2013 v 17:09 | Admin
Zdenička Soušková se díky reality show VyVolení na krátko stala hvězdou televizní obrazovky. Po skončení soutěže se ovšem musela vrátit ke starému dobrému poctivému řemeslu.

Vítejte u Reginy: VyVolená striptérka nemá ve své chýši ani vodovod, bojkotuje tak zkažený svět

15. prosince 2013 v 16:57 | Admin
Kontroverzní Regina Holásková se sice ve čtvrté řadě VyVolených ohřála jen dva týdny, ale díky jejím osm let starým výstupům si ji diváci stále dobře pamatují. Teď konečně odhalila své soukromí opředené legendami.

Vladko za Vyvolené tvrdě platí: 15 měsíců sexuální abstinence!

9. prosince 2013 v 21:39 | Admin
Vladko Dobrovodský (35) platí za vítězství ve Vyvolených krutou daň. Kvůli své účasti ve Vile se se svým přítelem totiž již přes rok neviděl! Jak přežívá jejich vztah?

BLESK.CZ: Eva útočí na Vladka a tvrdí, že vyhrál podvodem

4. prosince 2013 v 22:16 | Admin
Pálí ji vlastní milionové dluhy, ale místo toho, aby je řešila, se obouvá do Vladkových milionů! NeVyVolená Eva (23) se nechala slyšet na svém Facebooku, že výhra veterána VyVolených Vladka (35) pěkně smrdí. Posuďte sami, zda jsou tohle slova zhrzené dívky, nebo reálné argumenty.
 
 

Reklama