Fan web Vyvolených

Noční Show

Hosty poslední Noční show byli Lucka, Sámer Issa a Eva Decastelo

25. listopadu 2013 v 0:47 | Admin
Máme za sebou poslední Noční show, která byla opravdu nabitá. Agáta si do studia pozvala řadu velmi zajímavých hostů jako například ExVyvolenou Lucku, Evu Decastelo a také zpěváka Sámera Issu. Nechybělo opravd velké možství zajímavých reportáží. Na celou Noční show se můžete podívat na vyvoleni.cz!

Jak hodnotíte Noční show čtvrté řady Vyvolených?

Noční show dnes naposeledy!

24. listopadu 2013 v 15:54 | Admin
Dnes večer nás čeká poslední Noční show a Agátou Prachařovou před velkým finále. Agáta minulý týden prozradila. že v poslední Noční show čeká diváky překvapení. Hostem bude Lucka. Dívejte se tedy již dnes ve 23:20 na Primě!

Jak hodnotíte Noční show čtvrté řady Vyvolených?

Hosty dnešní Noční show budou Eva a Honza

17. listopadu 2013 v 13:12 | Admin
I dnes nás čeká přímý přenos Noční show Vyvolených s Agátou Prachařovou. Hosty dnes ve studiu budou Honza a Eva. Agáta se jich bude ptát nejen na pobyt ve vile. Pravděpodobně si Agáta pozve i někoho do zpovědnice. Dívejte se již dnes večer.

Noční show již dnes ve 23:05!

Regína bude hostem dnešní Noční show

10. listopadu 2013 v 22:22 | Admin
AKTALIZOVÁNO: Do studia nakonec nedorazila Regína, ale Ex Vyvolená Zdena.
Za několik málo okamžiků statartuje na Primě další Noční show. Tentokrát bude hostem Regína, která prohrála duel s Evou. Určitě nás čeká opět velmi zajímavé odpovědi. Agáta v minulé Noční show prozradia, že čeká na diváky překvapení.Určitě se dívejte!

Hostem Noční show byl Jafar a sestra Romany

4. listopadu 2013 v 1:13 | Admin
Hostem další Noční show s Agátou Prachařovo byl Jafar a ve studiu se objevila i sestra Romany, která prozradila zajímavé informace. Jafar prozradil jaký byl jeho návrat domů k přítelkyni a do reálného života. Celý záznam Noční show najdete na webových stránkách Primy. Agáta prozradila, že v příštím díle čeká diváky velké překvapení. Na co se asi můžeme těšit? Uvidíme příští neděli...

Noční show se vysílala přímo z vily!

28. října 2013 v 18:04 | Admin
Agýta byla na návštěvě ve vile Vyvolených. Celá Noční show se věnovala právě pobytu Agáty ve vile. Proběhla také velmi zajímavá modni přehlídka. Agáta se také Vyvolené ptala na velmi zajímavé lehivé otázky. Celou tuto Nořní show najdete již nyní v záznamu na oficiálním webu Vyvolených.

Sledujte dnešní Noční show s Agátou Prachařovou

20. října 2013 v 0:42 | Admin
I dnes vás Agáta Prachařová provede další dílem divácky oblíbené Noční show. Hostem bude již tradičně Ex Vyvolený, který vypadl v pátečním sedmém duelu a chybět nebudou opět zajímavé reportáže, které nelze vysílat před desátou hodinou večerní. Sledujete pravidelně Noční show?

Noční show již dnes 23:05 na Primě!

Dnešní Noční show se bude vysílat přímo z vily!

13. října 2013 v 20:42 | Admin
Dnes čeká na diváky Noční show velké překvapení. Dosud bylo zvykem, že se Noční show vysílala ze studia Vyvolených na Barandově. Pro dnešní vysílání bude, ale vše jinak protože se Noční show bude vysílat přímo z vily a to v prostoru ložnice. Tuto informaci před okamžikem uveřejnil oficiální web Vyvolených...

Noční show již dnes ve 23:05 na Primě!

Hosty dnešní Noční show budou Sabina Thomas a Zdeňka

13. října 2013 v 1:25 | Admin
I dnes večer vás Agáta Prachařová uvítá u další Noční show, která se vysílá vžd\ živě. Tato Noční show bude speciální protože bude mít hned tři hosty Thomase, Zdeňku a Sabinu. Řeč bude nejen o vztahu Thomase a Zdeňky. Podívat se budete moci i na zajímavé reporáže, které nejsou vhodné pro vysílání před drsátou večerní.


Noční show již dnes ve 23:05 na Primě!

Hostem dnešní Noční show bude Pepa

6. října 2013 v 1:29 | Roman.P
ExVyvolený Pepa, který prohrál páteční duel s Evou bude hostem dnes v Noční show. Neělní Noční show vás pravidelně provází Agáta Prachařová, která jak prozradila na párty Vyvolených v tomto týdnu je nemocná a má vysoké horečky. Vy ovšem o Noční show nepříjdete. Určitě se dívejte.


Noční show již dnes ve 23:05 na Primě!
 
 

Reklama