Fan web Vyvolených

Duel a Výzva

Romana prohrála duel a Vlado jde do finále!

28. listopadu 2013 v 21:34 | Admin
PřÍmý přenos skončil a my známe složení VELKÉHO FINÁLE. Vlado vyhrál poslední duel a tak složení je jasné! O přízeň diváků bude zítra bojovat Vlado vs. Pavlína! Již nyní můžete hlasovat pro svého adepta na výhru pěti milionů! Bude to opět Vlado?

POZOR: PŘÍMÝ PŘENOS FINÁLE BUDEME NA NAŠEM WEBU SLEDOVAT ONLINE JIŽ V PÁTEK OD 20:00 NA NAŠEM FAN WEBU! FANDĚTE A SLEDUJTE S NÁMI JIŽ ZÍTRA VELKÉ FINÁLE!

Poslední duel bude ve složení Vlado vs. Romana

26. listopadu 2013 v 22:11 | Admin
A je ozhodnuto. Romana, která dostala v dnešním zůčtování palce od Vlada a Pavlíny jde poprvé do duelu. Hned vzápětí si musela vybrat soupeře do duelu a tím se stal Vlado! Zítra nás tedy čeká boj o ,ísto v pátečním velkém finále.

Koho chcete vidět ve finále Vlada nebo Romanu?

13.Duel: Vlado drtivě porazil Lucku!

22. listopadu 2013 v 22:08 | Admin
Vlado drtivě porazil dalšího soupeře. Před okamžikem skončil přímý přenos třináctého duelu a vítězem se stal Vlado, který opět dostal drtivou většinu hlasů přesně 83%. Regína prohlásila, že pokud Vlado vyhraje, že poruší smlouvu a odejde. Jak to dpoadne? Sledujte přímý přenos na Prima Love.

13.Výzva: Lucie vybrala do duelu Vlada

21. listopadu 2013 v 23:04 | Admin
Lucie několikrát avizovala, že by chtěla, aby finále bylo pouze v dámském složení. Hodně diváků čekalo jestli Lucie prokáže odvahu a vyzve do duelu Vlada a to co Lucka avizovala skutečně udělala. V dnešní výzvě vyzvala do třináctého duelu opravdu Vlada. Bude to duel dramatický protože výhra je blízko. Koho chcete zpět? Vlada nebo Lucku?13.Duel již v pátek ve 20:15 na Primě!

Koho Lucka Vyzve do duelu - Uvidíme již dnes!

21. listopadu 2013 v 9:10 | Admin
Již dnes bude Lucka vybírat soupeře pro rozhodující duel. Již v pátek večer bude totiž jasná finálová trojce čtvrté řady Vyvolených. Vezme si Lucka opravdu Vlada? Tak to se dozvíme již dnes večer.

Výzva již dnes ve 20:15 na Primě!

SUPER DUEL: Do vily se vrací Vlado a Pavlína!

16. listopadu 2013 v 17:35 | Admin
Jedním slovek fičák proběhl včera ve Vyvolených. Atmosféra byla opravdu úžasná. V super duelu nakonec došlo na emotivní situace. Nakonec Pavlína s 95% hlasů drtivě porazila Evu. Vlado následně porazil i Honzu, který jde domů. Finále je tímto duelem skoro na dosah.Ve vile zůstává Lucka, Romana Vlado a Pavlína. Kdo bude vítěz?

SUPER DUEL: Již dnes - Koho chcete zpět?

15. listopadu 2013 v 3:41 | Admin
Dnešní pravděpodobně jeden z nejdramatičtějších večerů se nezadržitelně blíží. V dnešním SUPER DUELU o přízeň diváků budou bojovat o přízeň diváků Vlado, Honza a Eva, Pavlína. Do vily se, ale vrátí pouze dva Vyvolení! Můžete neustále hlasovat pro vašeho favorita. Vašehlasy rozhodují o tom kdo bude bojovat o pohádkovou výhru. Podrobnosti o hlasování najdete vnitř článku.

SUPER DUEL startuje již dnes ve 20:15 na Primě!

SUPER DUEL: Známe druhou dvojci - Pavlína a Eva

14. listopadu 2013 v 21:39 | Admin
A máme jasno. Zítřejší SUPER DUEL má jasné obsazení Vladko, Honza, Pavlína Eva! Bude to velké drama protože hned dva soutěžící půjdou domů a příjdou o možnost bojovat o pohádkovou výhru. Pavlína před okamžikem vyzvala do duelu Evu a ta tedy jde již po čtvrté do boje o přízeň diváků! Podrobnosti o hlasování najdete uvnitř článku....

Které dva soutěžící chcete zpět do vily?

SUPER DUEL: Známe první dva účastníky - Vlado a Honza

12. listopadu 2013 v 22:03 | Admin
První dramatický večer tohoto týdne je za námi! Známe první dvojci, která bude bojovat o vaši přízeň v SUPER DUEL! Vlado dnes dostal od Vyvolených nejvíc palců. Následně si vypalcovaný Vlado vybíral soupeře do duelu. Po dramatickém proslovu Vlada bylo rozhodnuto - dalším duelantem bude Honza. Již nyní pro tuto první dvojci pro páteční duel můžete hlasovat již nyní. Podrobnosti o hlasování najdete uvnitř článku....

10.Duel: Vyhrála Eva a Regína jde domů

9. listopadu 2013 v 20:15 | Admin
Včerejší duel byl dle očekávání nejdramatičtější a opravdu to tak bylo. Regína mnohdy dovedla rozhodit nejen Evu, ale všechny ve studiu. Celý duel byl velmi emotivní. Regína se nakonec po oznámení výsledků nechtěla s Vyvolenými ani rozloučit. Eva tak již po třetí vyhrála duel.Regína v sotěži končí...Jste spokojeni s výsledkem duelu?
 
 

Reklama
Reklama