Fan web Vyvolených

Aktuálně!

Jafar přišel o imunitu!

28. října 2013 v 19:24 | Admin
Štáb Vyvolených se rozhodl pro odebrání další imunity! Tentokrát o imunitu přišel vítěz posledního dramatického duelu Jafar, který prozil Nikol. A důvod? Ráno totiž Jafar neměl Jafar uvázaný šátek imunity a tak o něj přišel. Pokud se Prima nerozhodne mu ho edy při zítřejším zůčtování vrátit může se stát, že půjde hned do dalšího duelu. Jak to dopadne? Uvidíme již zítra....

Prima včera naposledy odvysílala Zprávy z vily

28. října 2013 v 0:54 | Admin
Včera Prima odvysílala poslední vydání Zpráv z vily. Prima jak už vás web informoval se rozhdla nahradit Zprávy z vily novým pořadem a sice Divácké zprávy. Ovšem dále budou Vyvolení vysíláni beze změn.

Kdy nás čeká finále Vyvolených?

27. října 2013 v 16:27 | Admin
Tak tato pro fanoušky Vyvolených nepříjemná otázka se nabízí již několik dní. Ovšem máme pro všechny příznivce Vyvolených dobrou zprávu! Černý scénář, který hovořil o tom, že Vxvolené čeká konec v půlce listopadu se naštěstí nepotvrdil. Kdy nás tedy čeká finále a jak dlouho ještě Vyvolené uvidíme?

Moderátorka Noční show Agáta vstoupila do vily

27. října 2013 v 0:51 | Admin
Na diváky i na samoté Vyvolené čekalo včera krátce před desátou hodinou večerní další velké překvapení. Do vily na návštěvu vstoupila moderátorka Noční show Agáta Prachařová a to hlavně proto, aby lépe poznala Vyvolené. Podle zatím nepotvrzených informací by se i dnešní Noční show s Agátou měla vysílat přímo z vily a to ve 23:05 a to v přímém přenosu na Primě. Jak tato návštěva potěší Vyvolené?

8.Duel: ONLINE

25. října 2013 v 20:24 | Admin
Sledujte společně s námi přímý přenos osmého duelu:

21:42 - Duel vyhrál Jafar
21:32 - Hlasování je ukončeno
21:58 - Začína bleskový výslech
21:16 - Je po reklamní pauze duel pokračuje Nikol a Jafar jsou ve studiu.
20:58- Začíná rekapitulace
20:44 - Regína přichází za bouřlivého potlesku do studia!
20:41- Nikol i Jafar míří do studia. Brzy Tereza ve studiu přivítá i Regínu z VV1.
20:25 - Průběžné výsledky 67% a 33% hlasujte pro svého favorita. Jafar míří za Terezkou do studia.
20:15 - Přímý přenos startuje Terezka vítá diváky a už i prozradila, že Rgina už je připravena na vstup do vily. Sledujte s námi tento přímý přenos.

AKTUÁLNĚ: Regína z VV1 se vrací - již dnes večer!

25. října 2013 v 14:17 | Admin
POTVRZENO: Regína z VV 1 vrací do Vyvolených již dnes večer! Jak bude reagovat Vladko a ostatní? Nepochybně to dnes bude velmi zajímavé....
19:48- O vstupu Reggíny do vily již informovalo i zpravofajství Primy. A pozor Regína bude soutěžící a né jen návštěva! Tak to bude síla.

Těšíte se na Regínu?

Ve štábu Vyvolených doško ke krádeži!

23. října 2013 v 22:42 | Admin
Tuto šokukící informaci dnes přinesl oficiální web Vyvolených vyvoleni.cz. A co se vlastně stalo? "Během včerejší noci byl z budovy, ve které sídlí štáb VyVolených, ukraden externí disk - zařízení, v němž se shromažďují veškerá data včetně fotek, videí a dalších zásadních materiálů, které v redakci internetových stránek VyVolených potřebujeme a které jsou pro tvorbu webu stěžejní,"uvedla dnes šéfka online redakce Primy Jiřina Köppelová.
Celou záležitost nyní řesí policie.

Mirka je zpět ve vile tentokrát na návštěvě

23. října 2013 v 22:03 | Admin
Včera po skončení přémého přenosu čekalo na Vyvolené velké překvapení. Do vily přišla ex Vyvolená Mirka ovšem zatím není jasné zda se vrací do hry nebo se jedná pouze o návštěvu na pár dní. Vyvolení zatím neví zda se Mirka vrací do hry. Diváci tuo návštěvu mmohli sledovat na Prima Love v přímém přenosu. Největší radost měla pochopitelně Mirčina přítelkyně Pavlína. Jak dlouho bude Mirka ve vile není jasné....

Thomas vysvětluje své chování ve vile na facebooku

22. října 2013 v 21:33 | Admin
Thomas je již Ex Vyvolený s prohrál šestý duel s Vladkem. Byl také velmi výraznou postavou pro některé pozitivní, ale pro mnoho diváků také velmi negativní postava s agresivními sklony. Nyní se Thomas na svém profilu na faceboku snaží vysvětlit své xhocání ve vile. Více čtěte uvnitř článku....

Romana opustila vilu

21. října 2013 v 22:16 | Admin
Romana již podruhé opustila vilu Vyvolených. A důvod? Tentokrát to nebylo ze zdravotních důvodů jako inule. Protože nás příští týden čekají volby tak si Romana musela na poště vyzvednout voličský průkaz, aby i ve vile mohla volit. Nyní už je ovšem Romana zpět ve vile.
 
 

Reklama