Fan web Vyvolených

Aktuálně!

Vlado vařil s Česko vařl s Pohlreichem ŽIVĚ

9. listopadu 2013 v 20:30 | Admin
Dnes bylo opět ve vile pořádně živo! Vyvolení totiž vařily společně se Zdeňkem Pohlreichem v živém vysílání pořadu Česko vaří s Pohlreichem ŽIVĚ. Bylo to velmi zajímsvá podívaná. Vařil Vlado a pomocnice v kchyni dělala Romana a Lucka. Celý záznam najdete na iprima.cz

10.DUEL: SLEDUJEME ONLINE - PRÁVĚ TEĎ

8. listopadu 2013 v 20:10 | Admin
21:55 - Duel vyhrála Eva. Vrací sse zpět!
21:46 - Eva plní sázku svléká se ve studiu do spodního prádla.
21:44 - Terezka se ptá Vyvolených koho chtějí zpět.
21:33 - Začíná bleskový výslech honem hlasujte bude ukončeno hlasování.
21:22 - Eva předala dárek pro Terezku od Vyvolených je to vánočka. Terezka má radost. Nyní budou Vyvoleních duelantkám otázky.
21:18- Duel pokračuje. Stále hlasujte
21:06 - Regína i Eva jsou ve studiu. Terezka pokládá otázky. Hlasujte
20:51- Průběžný stav hlasování 33% a 67% hlasů došlo k výrazné změně. Hlasujte - nyní začíná rekapitulace.
20:39- I Eva miří do studia. Boj začíná dívejte se a hlasujte!
20:35- Regína míří do studia.

10.Duel startuje již za okamžik!

8. listopadu 2013 v 17:57 | Admin
Pravděpodobně nás čeká nejdramatičtější duel čtvrté řady Vyvolených! Jen pár desítek minut chybí od startu dalšího duelu. Koho chcete zpět Regín nebo Evu? Podrobnosti o hlasovani najdete na oficiálním webu Vyvolených iprima.cz/vyvoleni. Hlasujte a disktujte!

Náš web budete tento duel pro vás sledovat online! Buďte s námi.

10.Duel již ve 20:15 na Primě!

Vyvolení online: Po zůčtování a výzvě drsné hádky a urážky!

8. listopadu 2013 v 1:07 | Admin
.
Už tak byl včerejší dramatický přímý přenos byl jen hrstka toho co se dělo následně. Kdo sledoval online přenos na Prima Love a následně přenos na internetu tak jistě ví, že to byl včera nejdramatičtější večer ve vile. Došlo na urážky a silná slova. Regína byla středem celého konfliktu. Dnešní duel bude velké drama! Co se dělo ve vile? Podívejte se i na rekaúitlaci.

10.Duel již dnes ve 20:15 na Primě!

Ve čtvrtek proběhne nové Zůčtování a Výzva

6. listopadu 2013 v 20:03 | Admin
Po včerejším dramatickém přímém přenosu, kdy se štáb rozhodl anulovat Zůčtování protože Zdena prohlásila, že chce domů a přemlouvala Vyvolené o palce, aby mohla domů Tereza následně v živém vysílání na Prima Love vstoupila do vily a oznámila, že Zdena je vyloučena.

Už včera se nabízela otázka co bude dál? Jak štáb rozhodne?! Dnes je vše jasno. Produkce rozhodla zítra nasadit na nové Zůčtování a pozor následovat bude hned i Výzva. Vyvolený, který dostane nejvíce palců bude následně vybírat i soupeře do duelu.

Dívejte se již dnes ve 20:15 na Primě!

ŠOK: 10.Zůčtování zrušeno - Zdena jde domů

5. listopadu 2013 v 23:58 | Admin
Dnes proběhlo další zůčtování. Vyvolení mají vždy za úkol označit někoho koho nechtějí dále ve vile. Nastala, ale sitace, že Zdena pořád prohlašovala, že chce domů a tak dostala nejvíce palců protože o ně Vyvolené prosila. Štáb to, ale tak nenechal. V následujícím živém vysílání na Prima Love do vily vstopila opět Tereza a nastal šok!

"Nechceš hrát, zabíráš tu místo" řekla Tereza Zdeně. " Zdena si za poršování pravidel sbalila kUfry a okamžitě msela opstit vilu. Tereza byla s tohoto mírně rozhozená, ale situaci ustála jako vždy úžasně! Otázkou zůstává co bude dál? Co nás čeká? Zatím je stále v programu napánována na čtvrtek Výzva! Co tedy štáb chystá? Situaci sledujeme...

Uvidíme Thomase a jeho přítelkyni ve Vyvolených?

5. listopadu 2013 v 0:41 | Admin
Jak už vás náš web informoval v minlém týdnu. Ve Vyvolených tey přímo ve vile se měl objevit Ex Cyvolený Thomas, který ovšem nakonec dle očekávání neobjevil ve vile, Uviddíme Thomase ještě ve vile? Na sociální síťi facebook se včera objevila zajímavá informace....

Vyvolení majií na facebooku již přes 200 000 fanoušků!

3. listopadu 2013 v 0:58 | Admin
Vyvolení jsou i na sociální síťi facebook. Právě oficiální profich Vyvolených 2013 na facebook se těší velkému zájmu diváků- Před několika dny facebook Vyvolených překonal 200 000 fanoušků což je obrovský úspěch. Úspěch je to pro Vyvolené hlavně protože v počtu fanoušků na této síťi překonal i pořady, které na facebook mají profil třeba i několik let.

Jste také fanouškem na oficiálním facebook Vyvolených?

Thomas se vrací do vily?

30. října 2013 v 17:02 | Admin
Tak to bude fičák! Již ve čtvrtek se totiž přímém přenosu vrací do vily diváky nenáviděný i oblíbený Thomas. Nejdřív bude hostem Terezy Pergnerové ve studiu a po skončení přímého přenosu výzvy to příjde - Thomas totiž vstoupí do vily. Je velmi pravděpodobné, že ve vile nastane pořádné dusno pokud tato situace opravdu nastane. Jak to bude snášet Vladko a ostatní Vyvolení? To uvidíme ve čtvrtek v živém vysílání na Prima Love. Podívejte se na vyjádření Thomase těší se do vily? Více čtěte uvnitř článku....

9.Zůčtování již za okamžik!

29. října 2013 v 20:11 | Admin
Za pár okamžiků startuje další zůčtování! Imunitu má pouze Regína, ale Jafar o ní přišel bude zajímavé sledovat zda se produkce rozhodne mu jí vrátit či nikoliv. Kdo podle vás dostane nejvíc palců? Tak se dívejte....Nyní na Primě!
 
 

Reklama