Fan web Vyvolených

Aktuálně!

Prima nasazuje velkou reklamní kampan na VV3!

18. června 2007 v 21:43 | Roman Piprek

Před spuštěním velkého projektu je zapotřebí udělat velkou reklamní kampaň. Ta se osvěčila především v reality show Vyvolení 1, kterou televize prováděla před dvěma lety o prázdninách. Prima nyní začíná velmi brzo a jako první nasazuje specialní díl TOP 10 pouze o Vyvolených. Na co se můžete těšit?
Především na nezapomenutelné okamžiky z vily, nejlepší hlášky, Reginin tanec s noži, Vladka, Jindru, Kačenku, balónkovou aféru a mnoho dalšího.
Deset reportáží o reality show Vyvolení 1 uvidíte v úterý 26. června ve 21:15 hned po seriálu Velmi křehké vztahy.
Lze říci, že Prima tímto pořadem zjišťuje názor diváků na třetí řadu Vyvolených. Pokud bude sledovanost úterního TOP 10 malá, Prima bude tušit, že diváci o VV3 moc zájem nemají. Pokud se ovšem sledovanost vytáhne přes 1 mil. diváků, lze usoudit, že diváci o třetí řadu zájem mají. Jak velký, to se teprve uvidí.
Takže se nezapomente dívat a pište komenty!

Vila VyVolených3 se přesouvá!

16. června 2007 v 18:19 | Roman Piprek
Před pár dny jsem psal článek ,že je známé už kde bude Vila VyVolených3 stát a taky jsem vám sem dal fotografie místa kde měla vila stát ale dnes je vše jinak a pokud chcete vědět víc tak klikněte na odkaz s názvem Celý článek!
Vyvoleni logo

Boj o moderátorské posty ve VyVolených3!

14. června 2007 v 21:09 | Roman Piprek
VyVolení ještě nezačali a už probíhají první boje! V minulém týdnu došlo k neshodám mezi provozovateli půjčovny loděk ve Žlutých lázních a majiteli pozemků (a přistávacích mol) na Císařské louce - tuto vodní cestu chce přitom Prima v rámci VyVolených zhusta používat. A další nepokoje se rozhořely v souvislosti s obsazením moderátorských postů. Zákulisní zdroje tvrdí, že budou osloveni již osvědčení moderátoři. To by uvítala i pravděpodobná hlavní moderátorka Tereza Pergnerová. Ta prý byla oslovena, ale hned si začala klást podmínky, za jakých je ochotna do pořadu nastoupit.

Emil Zajac zahájil slavnostně stavbu Vily Vyvolených3!

14. června 2007 v 19:38 | Roman Piprek
Emil Zajac
Jak jsme vás informovali už včera v krátkém článku, televize Prima poodhalila další malé tajemství, obestírající novou řadu VyVolených. Zatímco se původně hovořilo o tom, že nová Vila VyVolených vyroste bv areálu O2 Źlutých lázní, ve skutečnosti bude stát o něco dále - na Císařské louce.Důvodem je o něco obtížnější přístupnost areálu, což by mělo VyVoleným zajistit větší soukromí, v těsné blízkosti je také možnost různého herního využití, na které by možná mohlo v průběhu soutěže dojít. Jsou tu ovšem i nepříjemné aspekty - jedním by mohl být nepříjemný chlad, který zejména ráno půjde od řeky - ta je opravdu v těsné blízkosti Vily. A tím druhým je samotná řeka - Prima, zdá se, se zamilovala do záplavových oblastí. Velká voda je sice doménou spíše jarní, přesto si myslím, že jde o riskantní záležitost. Ale Prima možná spoléhá, že exVyVolený Emil Zajac dodrží své slovo. Slíbil totiž, že Vilu klidně postaví.
Co tomu říkáte vy?A pokud chcete vědět víc tak klikněte na odkaz s názvem celý článek a pište komenty!
 
 

Reklama