Fan web Vyvolených

Aktuálně!

VELKÉ FINÁLE: Vlado a Pavlína jsou ve studiu!

29. listopadu 2013 v 21:20 | Admin
Nervozita štábu a diváků nejen ve studiu, ale i u televizních obrazovek roste! Vlado a Pavlína jsou ve studiu. Terezka nyní pokládá Vyvoleným otázky a hlasujte protože hlasování bude brzy ukončeno!

Sledujte Primu!

VELKÉ FINÁLE: Aktuální průběžné výsledky!

29. listopadu 2013 v 20:57 | Admin
Velké finále je v plném proudu. Nejen, že ExVyvolení dali Vladovi a Pavlíně dali každý jednu větu podpory. Nyní známe také další průběžné výsledky 64% a 36% hlasů. Nyní probíhá rekapitulace a za okamžik příjdou ExVyvolení do studia.

Sledujte Primu.....

VELKÉ FINÁLE: El Nino v přímém přenosu zpívá!

29. listopadu 2013 v 20:30 | Admin
Finále odstartovalo a je tady hned první překvapení. Po příchodu všech Vyvolených do studia čekalo velké překvapení. El Nino zarepoval v přímém přenosu! Sledujte Primu.....

VELKÉ FINÁLE: Přímý přenos právě začíná!

29. listopadu 2013 v 20:16 | Admin
VELKÉ FINÁLE VYVOLENÝCH ODSTARTOVALO! Ano je to konečně tady - dlouho očekávané finále čvrté řady Vyvolených právě odstartovalo. Tereza Pergnerová vítá diváky a ve vile by se nervozita dala krájet. Ve studiu je většina ExVyvolených.Boj o pět milionů v přímém přenosu začíná. Hlasujte pro svého favorita formou sms nebo hlasování na facebooku.

Kdo bude vítězem a odnese si pět milionů?

VELKÉ FINÁLE: Průběžné výsledky - jak to vypadá?

29. listopadu 2013 v 19:21 | Admin
Již necelá hodina zbývá do startu velkolepého finále. Diváci čekají až vše vykupne. Na internetu se nyní objevují i průběžné výsledky, které ovšem nemáme potvrzené.


Stav k 17:40

Vladko: 58 %

Pavlína: 42 %

Sms hlasů zaznamenáno: 92783

Průběžné výsledky přináší na internetu web tvsporty.cz. Buďte s námi a sledujte finále online!

VELKÉ FINÁLE: Již za pár hodin odstartuje!

29. listopadu 2013 v 15:20 | Admin
Nejdůležitější den pro čvrtou řadu Vyvolených je tady! Nervozita nejen ve vile, ale i ve štábu Vyvolených roste protože je něco málo po třetí hodině odpolední a VELKÉ FINÁLE se nezadržitelně blíží! Stále můžete sledovat online na oficiálním webu Vyvolených jak se Vlado a Pavlína na dnešní nejdůležitější přímý přenos připravují. Hlasujte také pro svého favorita. Vyhraje Vlado nebo Pavlína?

Finále budeme na našem fan webu sledovat od 20:00 ONLINE - BUĎTE S NÁMÍ a sledujte Primu!

VILA ŽIVĚ: Romana vstoupila do vily!

28. listopadu 2013 v 22:03 | Admin
Právě začal přímý přenos z vily Vyvolených na Prima Love. Romana vstoupila do vily s dcerou Nikolkou. Určitě se dívejte protože Romana za pár okamžiků definitivně opustí vilu!

POZOR: PŘÍMÝ PŘENOS FINÁLE BUDEME NA NAŠEM WEBU SLEDOVAT ONLINE JIŽ V PÁTEK OD 20:00 NA NAŠEM FAN WEBU! FANDĚTE A SLEDUJTE S NÁMI JIŽ ZÍTRA VELKÉ FINÁLE!

SLEDUJEME ONLINE: POslední duel Vlado vs. Romana

28. listopadu 2013 v 20:17 | Admin
Právě startuje poslední duel Vyvolených a zítra již velké ginále, které budeme sledovat online od 20:00! Jak dopadne, ale toto dnešní malé finále? Koho chcete zpět Vlada nebo Romanu?


BUĎTE S NÁMI - SLEDUJTE PŘÍMÝ PŘENOS A KOMENTUJTE!

ExVyvolení opouštějí vilu- Komu přejí výhru?

24. listopadu 2013 v 15:07 | Admin
Vyvolení po včerejší párty pomalu opouštějí vilu Vyvolených. Ve vile v minulých hodinách bylo opravdu živo. Do vily totiž dorazila většina ExVyvolených. A komu přejí výhru Ex Vyvolení? Tak to se dozvíte vnitř tohoto článku...

Ex Vyvolení se vrací do vily - Ve vile proběhne velkolepá párty již dnes!

23. listopadu 2013 v 1:31 | Admin
Již dnes se do vily vrací většina účastníků čtvrté řady Vyvolených to znamená, že ve vile již dnes bude pořádně živo. Podle informací, které uveřejnil ExVyvolený Thomas na svém facebooku uveřejnil, že příchod Vyvolených do vily je dnes naplánováno na desátou hodinu dopoledne. Je velmi pravděpodobné, že se ve vile potkají právě Zdeňka s Thomasem. Co se bde ve vile dít sledujte online na vyvoleni.cz. Měl by dorazit i Petr Zvěřina.....
 
 

Reklama