Fan web Vyvolených

Aktuálně!

Pikant.cz: Vyholený Vladko.

23. srpna 2007 v 12:07 | Roman Piprek
Reality show VyVolení byla vždy plná emocí. Mezi okamžiky, kdy běhal všem mráz po zádech, patří bezesporu den, kdy si Vladko ostříhal vlasy. Připomeňte si jeden z nejsilnějších okamžiků první řady VyVolených. Tento sestřih další komentář nepotřebuje…

Vila už má své první obyvatele.

22. srpna 2007 v 11:14 | Roman Piprek
Jen necelý týden zbývá do startu reality show VyVolení - Noví hrdinové. Leč se může zdát, že nová Vila na pražské Císařské louce zeje prázdnotou, opak je pravdou! Televize Prima se rozhodla, že do ní zavře první obyvatele.

Reklama na VyVolené3 už i na Seznamu a ICQ!

21. srpna 2007 v 10:34 | Roman Piprek
Tak už jste si možná všimly , že na servru www.seznam.cz běží reklama na VyVolené3!Tuto reklamu také mohou vidět uživatelé icq i tam se tato reklama o které je tento článek ukazuje.Určitě se na ni koukněte podle mě je hezká!
Napište mi váš názor!

Ovlivní VyVolené pozdní vysílací čas?

20. srpna 2007 v 11:23 | Roman Piprek
Prima uveřejnila program na 36. týden, což je od 03.09.2007 do 09.09.2007. Když se do něj podrobně podíváme, zjistíme, že pořad VyVolení bude někdy končit dokonce až před půlnocí. Neovlivní tento pozdní vysílací čas celou podzimní show?

Diana ukáže, co dosud skrývala. Noční show se bude vysílat ve stoje!

17. srpna 2007 v 11:16 | Roman Piprek
DianaOpravdu už jen pár dní chybí do startu VV3 a je tady další aktuální zpráva.Letos se chystají žhavé novinky ve VyVolených3 a jednou z nich bude také to , že Diana Kobzanová při moderování Noční Show bude totiž stát.To je určitě super novinka že?Protože o Dianě se ví , že má krásné nohy a ty v minulé řadě VV neukazovala ,protože měla před sebou stůl s noutblokem ,ale ted to bude vše jinak ,protože Diana bude stát při moderování Noční Show máme se na co těšit.

VyVolení3:Budou lidé posílat smsky?!

14. srpna 2007 v 11:30 | Roman Piprek
Tak a je tady docela záludná otázka!Budou lidé posílat i v této seriji VyVolených smsky?Ono totiž nezáleží jen na smskách které pošlou diváci ,ale také na tom jaké je sledovanost.Jako příklad si můžeme vzít soutěž Česko hledá SuperStár tuto soutěž každý den sledovaly více než 2 miliony lidí ,takže sledovanost byla dosti vysoká ,ale to samé se nedalo říci o počtu smsek.Za jeden večer jich mnohdy přišlo pouze 100 000 a na to že pořad sledovalo tolik milionů lidí tak to bylo celkem málo.No a tak uvidíme co s tím realizační tým VyVolených-Novích hrdinů hodlá dělat.Další aktuální informace se dozvíte v čas na tomto webu!

VyVolení-Noví Hrdinové začnou už opravdu brzy!!!!

13. srpna 2007 v 11:17 | Roman Piprek
Tak už se to opravdu nezadržitelně blíží!A vy na tomto webu najdete veškeré informace a po celou dobu VV3 tady budu přidávat stále aktuální informace!Máte se opravdu na co těšit celé to vypukne už za pár dní!Máte se na co těšit!Na tomto webu se to po odstartování VV3 také pořádně rozjede!
Těšíte se!?
Další aktuální informace napíšu brzy!

Programové schéma Voleb do vily.

13. srpna 2007 v 8:12 | Roman Piprek
Prima už zveřejnila programové schéma prvního týdne VyVolených. Prima už tak sebevědomá jako bývala při prvních dvou řadách není. Volby nasazuje skoro vždy po 21. hodině, což je jenom dobře.

Co ukrývá seznam 60-ti nových VV3 ?!

8. srpna 2007 v 11:24 | Roman Piprek
VyVolení - Noví hrdinové stříhají poslední dny pomyslného metru. Ačkoli nikdo pomalu nic neví, v médiích se toho objevilo poměrně dost. Co však ještě nikdo neřekl? Podle zpráv z tisku je již 60 vybraných již známá, ale realizační tým prozatím mlčí,takže uvidíme kdy nám těch 60 nejlepších představí ,ale bude to opravdu brzy protože VyVolení3 startují už 27.8.2007!Pokud se dozvím více tak vám to tady okamžitě dám vědět nebojte se a na tomto webu budou a jsou veškeré informace o VV a hlavně o nové připravované řadě!
Máte se na co těšit!

VyVolení3 se budou vysílat z cirkusu!

8. srpna 2007 v 11:00 | Roman Piprek
Znají ho všichni. Studio, z něhož se den co den vysílá rekapitulace reality show VyVolení, kterou bude provázet Míra Hejda. Studio, kde vždy v úterý, čtvrtek a sobotu přivítá diváky při večerech plných napětí Tereza Pergnerová. Studio Noční show, ve kterém kralují Libor Bouček a Diana Kobzanová.Ne vše ale bude ve třetí řadě reality show VyVolení - Noví hrdinové, jako v předchozích řadách. Realizační tým se rozhodl přiblížit VyVolené lidem. "Měli jsme v hledáčku spoustu lokalit, např. bývalých továrních hal, které by se pro naši show hodily. Tam by se ale lidé nedostali a nemohli by se přijít podívat na své hrdiny, resp. by to pro ně bylo obtížnější. Rozhodli jsme se proto pro netradiční řešení studia v podobě cirkusového stanu," prozradil výkonný ředitel Prima TV Petr Chajda.Nové studio bude ukryto pod střechou cirkusového šapitó. Své nové působiště si byl prohlédnout i nový moderátor Míra Hejda. "Cirkusový stan asi čeká málokdo. Je to příjemné zpestření. Zkusil jsem na stavbě přiložit ruku k dílu, ale pak jsem to raději nechal na profesionálech," smál se moderátor.
 
 

Reklama