Fan web Vyvolených

Aktuálně!

Aktuálně:VyVolený Dan byl u zubaře.

7. září 2007 v 17:13 | Roman Piprek
Daniel Holovský
VyVolený Dan si stěžoval již pár dní štábu ,že ho bolí zuby.Bolest se postupně tak vystupnovala, žeho štáb musel dnes ve 12:30 dopravit k zubaři.K zubaři ho doprovázela členka štábu ,která VyVolené spovídá ve spovědnici.Vš nakonec dopadlodobře a Dan je již zpět ve Vile a pokračuje v soutěži!

Aktuálně:Terezka se vrací do postu hlavní moderátorky VV3

6. září 2007 v 16:38 | Roman Piprek
Tereza PergnerováTerezka hlavní moderátorka VyVolených3 se vrací na obrazovky!Po několika týdnech už za pár dní uvidíte Terezku na obrazovkách.Určitě všichni víte , že Terezka byla v nemocnici kvůli těhotenství.Ale ted už je zase spátky!Takže se na Terezku můžete těšit!!!!

Tereza Pergnerová se chce soudit

2. září 2007 v 16:55 | Roman Piprek
Tereza Pergnerová
Moderátorka Tereza Pergnerová se chystá žalovat deník, který uvedl, že si vymyslela své těhotenství. Po přečtení této zprávy se jí prý přitížilo a ohrozila tím nejen své zdraví, ale i své dítě. Deníku Šíp to řekl zdroj z okolí moderátorčina přítele Jiřího Chlebečka.

Dnes padl rekord poslaných hlasů!

1. září 2007 v 21:13 | Roman Piprek
Padl rekord v počtu poslaných hlasů v 7 volbě!Rekord pokořil velice vtipný Dominik a tím se stal novým obivatelem Vily!Počet hlasů činil více než jedenáct tisíc hlasů!!!!!Dominik je noví VyVolený!

VyVolení jsou již ve Vile!

1. září 2007 v 20:42 | Roman Piprek
Máme pro vás aktuální informaci!První VyVolení již v tomto okamžiku jsou v nové a luxusní Vile VyVolených!V tomto okamžiku právě probíhá také volba dalšího nového VyVoleného!Další Aktuální informace se dozvíte včas!
Ps:Stále na Tv Prima probíhá příjmý přenos tak se kouukněte!

Rekordní sledovanost VyVolených3!

1. září 2007 v 19:44 | Roman Piprek
A je to tady!Máme pro vás Exkluzivní informace o sledovanosti třetí řady velice úspěšné Reality Show VyVolení- Noví Hrdinové.Pokud chcete vědět víc tak klikněte na odkaz s názvem celý článek a budete vědět víc.........

Už dnes ve 20:00 to začíná! Slavnostní přesun do vily!

1. září 2007 v 19:25 | Roman Piprek
Netrpělivě očekávaná událost je tady! VyVolení - Noví hrdinové se již dnes večer přesunou do Vily a hlavní část reality show začne.

Nancy předvede ve Vile tóčo

1. září 2007 v 19:02 | Roman Piprek
Pátý večer, šestý VyVolený. A v úvodu pěkně vyrovnané výsledky! Je dobře vidět, že hlavní hlasovací vlna přichází v průběhu Volby a každý sebemenší detail ve studiu hraje roli.

Máme ve Vile páreček!

31. srpna 2007 v 21:45 | Roman Piprek
Tak tento pár budete už od soboty sledovat kdy proběhne slavnostní přesun soutěžících do Vily VyVolených!Tento pár jste poslaly svými hlasy ve včerejší volbě do Vily vy!A jestli chcete vědět víc o tom jak probíhala volba tohoto páru tak klikněte na odkaz celý článek a budete vědět víc.......

VyVolení-Noví Hrdinové už dnes!!!!!!!!!!

27. srpna 2007 v 6:00 | Roman Piprek
Tak a je to tady!Už dnes večer ve 21:10 začne na Tv Prima nová řada velice úspěšné reality show VyVolení-Noví Hrdinové!Máte se opravdu na co těšit ,protože hned v prvním příjmém přenose VyVolených3 budete vy diváci vybírat z trojce kandidátů na VyVolené a jeden z nich se stane noví obivatelem Vily!A opravdu na tomto webu budou stále aktuální informace po celou dobu trvání soutěže!Takže to tady neustále sledujte a budete vědět víc a hned jak to bude možné tak vám napíšu podrobnější informace!A jakou sledovanost podle tebe bude ,ít prvín příjmý přenos VyVolených??A těšíte se?
PIŠTE KOMENTY!
 
 

Reklama