Fan web Vyvolených

Aktuálně!

ExVyVolená Lucie říká:Veronika je hloupočká

17. září 2007 v 17:01 | Roman Piprek
ExVyVolená Lucie , která prohrála 1.Duel byla hostem včera v redakci VyVolených a vy jste měli možnost se Lucie zeptat na cokoliv příjmo na oficiálních stránkách o VyVolených3 www.vyvoleni.centrum.cz .....V tom jak Lucie všem čtenářům odpovídala tak naše redakce vyčetla co si Lucie myslí o Veronice........

Aktuálně:VyVolený Dan opět oblbuje Veroniku!

16. září 2007 v 15:40 | Roman Piprek
Máme pro vás Online zpravodajství co se právě v těchto chvílích děje ve Vile!VyVolený Dan opět obluje Veroniku.Podle některých diváků Tv Prima už prý brzo dojde na sex Veroniky a Dana.Dan právě ted leží s Veronikou na jednom polštáři a povídají si a vypadá to opravdu zajímavě!Další informace vám přineseme včas.
Redakce

Aktuálně:Dan včera oslavil narozeniny....a oslavu doprovázely Noční Orgie!

15. září 2007 v 16:35 | Roman Piprek
Včera večer proběhla ve Vile VyVolených velká oslava VyVolený Dan totiž slavil 25 narozeni , ale oslavu doprovázely Noční Orgie.Právě v těchto chvílích připravuje Redakce článek o včerejších nočních Orgiích.Článek uveřejníme ještě dnes!Více se také dozvíte v dnešní rekapitulaci která začíná Dnes ve 20:00!O včerejších nočních Orgiích ve Vile bude také dnešní Noční Show která začíná ve 00:25 což je velice pozdní čas ,ale určitě se dívejte bude to zajímavé!A nezapomente ,že Redakce našeho webu uveřejní článek o Nočních Orgiích ve Vile už dnes!!!!!!!

Aktuálně:První mejdan s VyVoleným který vypadne v Duelu bude už dnes večer!

15. září 2007 v 14:10 | Roman Piprek
Určitě jste slyšeli o tom , že každý VyVolený který vypadne v každém sobotním Duelu má potom mejdan ze všemi s prostředí VyVolených a také z přátely.Tyto mejdany se budou konat ve velice luxusním baru , který sídlí v Praze a nedávno tento bar kvůli mejdanům VyVolených musely předělat a dokonoce dostane bar i nový název a první medan bude už dnes po Duelu.......Další informace se dozvíte brzy!

VyVolení: Už se hádají!

12. září 2007 v 6:26 | Roman Piprek
VyVolení: Je to tady! První velké konflikty!
Volby nám skončily a konečně může začít pořádná hra. A začala! Radim brečel a přišla mu obsílka, Dan vyřvával, Juli se s ním pohádal, nováček Linda se odmítla s kýmkoliv rozdělit o vyhrané peníze.Jsou už na obzoru také hádky o tom jestli se má ve Vile kouřit.No a některé VyVolené to ,že by neměly kouřit docela rozhodilo......Další informace napíšem dobře.

1.Zůčtování už dnes!

11. září 2007 v 14:10 | Roman Piprek
Již Dnes večer je tady první Zůčtování ve kterém VyVolení označí toho s kým už nechcou být ve vile!Dnešní zůčtování je ve Vile velice diskutovaným tématem.Tak uvidíme kdo koho označí.Zůčtování sledujte Dnes ve 21:15 na Tv Prima.Moderuhe Terezka Pergnerová.

Aktuálně:Noční Show už dnes večer!!!

10. září 2007 v 6:38 | Roman Piprek
Noční Show VyVolených3 startuje už dnes na Tv Prima ve 23:25!Pozot čeká vás v Noční Show Novinka!Takže se nezapomente dívat Dnes ve 23:25 na Tv Prima!

Diana Kobzanová vypráví o tom jak bude vypadat zítřejší první Noční Show!

9. září 2007 v 18:43 | Roman Piprek
Diana KobzanováMáme pro vás Aktuální informace o tom jak bude vypadat zítřejší (10.9.2007) první díl Noční Show VyVolených3!A o tom jak bude vypadat první Noční Show ,která probněhne zítra ve 23:25 na Tv Prima vypráví moderátorka Noční Show Diana Kobzanová.Pokud chcete vědět víc tak klikněte na odkaz s názvem celý článek a tam najdete vše o tom jak bude vypadat první Noční Show.

Aktuálně:VyVolení jsou již kompletní!

9. září 2007 v 14:36 | Roman Piprek
Ano je to tak!VyVolení jsou kopletní a ted už začne boj o hodnotné ceny v hodnotě 11 000000.Soutěžící jsou pod neustálím dohledem kamer!VyVolené můžete sledovat na Tv Prima každý večer!

Atuálně:Terezka se vrátí na obrazovky už dnes ve 21:10

7. září 2007 v 20:41 | Roman Piprek
Tereza PergnerováAno je to tak!Terezka se po týdnu a něco vrací zpátky na obrazovky!!Takže už dnešní volbu ve 21:10 což je za necelou hodinu bude už moderovat naše oblíbená moderátorka VyVolených Tereza Pergnerová!Určitě se dívejte už za chvíly ve 21:10 na Tv Prima!
 
 

Reklama