Fan web Vyvolených

Aktuálně!

V Ostravě proběhla autogramiáda Vyvolených

27. prosince 2013 v 19:09 | Admin
Dne 26.12. proběhla v Ostravě v obchodním domě Forum Nová Karolína autogramiáda účastníků čtvrté řady Vyvolených. Autogramiády se zůčastnila Eva, Romana, Lucka a Honza. Zájem o podpisy a fotografie byl obrovský. Snad se nejadnalo o poslední autogramiádu.

Eva si nechala zvětšit rty

27. prosince 2013 v 19:03 | Admin
Účastnice čtvrté řady Vvolených poskytla video rozhovor deníku Blesk ve kterém je mimo jiné vidět i to jak si Eva nechává zvětšit rty. Celý video rozhovor najdete již nyní na blesk.cz'

Tereza Pergnerová pomáhá dětem!

15. prosince 2013 v 21:37 | Admin
Hvězda Vyvolených a oblíbená moderátorka Tereza Pergnerová se dnes objevila v pořadu, který Prima vysílá živě. Jedná se o charitativní přímý přenos kdy slavné osobnosti pomáhají nemocným dětem Srdce pro děti. Pomoct se rozhodla i Tereza, která navštívila jedno z nemocných dětí, které pomoc potřebují.

Pomoci můžete i vy sledjte nyní Primu!

Vlado Pavlína a Mirka chystají v lednu pro fanoušky párty!

12. prosince 2013 v 23:14 | Admin
Vlado, Pavlína a Mirka chystají pro fanoušky Vyvolených velko párty. Tuto informaci dnes přinesl nejen oficiální web Vyvolených, ale i facebook některých ExVyvolených. již v lednu totiž proběhne velká autogramiáda, kde se budete moci setkat právě s Vladkem, Pavlínou a Mirkou! Těšíte se? Novinky kolem této akce sledujeme.

Vyvolení jsou nejsledovanějším tématem na internetu!

12. prosince 2013 v 23:07 | Admin
Ano, je to opravdu tak Vyvolení jsou nejsledovanějším tématem na internetu! Společnosti Google.cz a Google.sk zveřejnily žebříček vyhledávanosti na internetu za rok 2013. A kdo obsadil první příčku? Právě oblíbená reality show Vyvolení! Je tedy jasné, že Vyvolení opravdu fanouškům chybí.

Vyvoleným k úspěchu gratulujeme!

Reportáž s Vladem v TOP STAR Magazínu

12. prosince 2013 v 22:57 | Admin
V úterý Prima odvysílala ve svém pravidelném magazínu Top Stár velmi zajímavou reportáž o vítězi čtvrté série Vyvolenýcch Vlada Dobrovodského. Vlado v reportáži řekl nejen to, jak se má po ukončení čtvrté řady Vyvolených. Celý rozhovor s Vladem najdete na oficiálním webu Primy.

Vlado byl hostem VIP zpráv

30. listopadu 2013 v 22:54 | Admin
Vlado - dvojnásobný vítěz Vyvolených byl dnes hostem přímého přenosu pořadu VIP zprávy na Primě s Laďkou Něrgešovou, která se Vlada mimo jiné ptala co plánuje do budocna a taky to co hodlá nyní udělat s pěnězi, které vyhrál. Vlado byl ve velmi dobré náladě a dokonce v přímém přenosu i zpíval. Celý záznam pořadu najdete na iprima.cz.

Po skončení přímého přenosu finále proběhla párty

30. listopadu 2013 v 19:54 | Admin
Hned po skončení příného přenosu velké finále se Vyvolení a celý realizační tým přesunul na večírek Vyvolených, který trval až do brzkých ranních hodin."Pravděpodobně se dnes nedostaneme do postele," pronesl včera jako předzvěst bujarých oslav vítěz čtvrté řady Vladko v rozhovoru pro blesk.cz.
Pochopitelně nechyběl vítěz čtvrté řady Vyvolených Vlado. Celý realizační tým oslavil úspěšné zakončení čtvrté řady Vyvolených.

VLADO JE VÍTĚZ ČTVRTÉ ŘADY VYVOLENÝCH!

29. listopadu 2013 v 21:50 | Admin
MÁME VÍTEZE! Vítězem čtvrté řady Vyvolených je Vlado! Získal 73% hlasů. Nyní je ve vile nní sám. Thomas prohlásil, že Vladovi výhru přeje a Nikol prohlásila, že soupeře nemá! Vlado za pár okamžiků příjde Vlado do studia.Pavlína skončila na druhém místě.

Jste rádi, že je Vlado vítězem?

VELKÉ FINÁLE: Hlasování je ukončeno!

29. listopadu 2013 v 21:42 | Admin
Hlasování je ukončeno - atmosféra houstne! Už není možné hlasovat. Za pár okamžiků známe vítěze čtvrté řady Vyvolených. Bude to Vlado nebo Pavlína? Dívejte se.....
 
 

Reklama