Fan web Vyvolených

Aktuálně!

Tereze Pergnerové zemřela maminka

18. února 2015 v 23:17 | Admin
Ikona reality show Vyvolení oblíbená moderátorka Tereza Pergnerová prožívá v těchto dnech těžké chvíle. Zemřela jí minulý týden maminka. Více informací naleznete uvnitř článku.

Vlado má svůj oficiální web

22. května 2014 v 12:07 | Admin
Vlado vítěz první a čtvrté řady Vyvoleých, který k této reality show patří a je u veřejnosti velmi oblíbený má své oficiální stránky na internetu na kterých s fanoušky pravidelně komunikuje.

Stránky najdete na http://www.vladodobrovodsky.cz.

Autogramiáda ExVyvolených již v sobotu v Olomoci!

9. února 2014 v 0:17 | Admin
Účastníci čtvrté řady Vyvolených chystají pro své fanošky dalšé autogramiádu - tentokrát v Olomouci! Tato informace se dnes objevila na sociální síťi Facebook na profilech některých účastníků čtvrté řady Vyvolených. A na koho se můžete těšit? Na Romanu, Lucku, Jafara, Nikol, Evu, Thomase. Autogramidá proběhhne v sobotu 15.2. v 15:00 OC Šantovka Olomouc.

Pavlína z Vyvolených míří do X- Factoru

9. února 2014 v 0:09 | Admin
Pavlína Zachová, která je u veřejnosti známá jako účastnice čtvrté řady Vyvolených se přihlásila do připravované pěvecké soutěže TV Prima a TV Joj X Factor. Show odstartuje již brzy na obrazovkách obou televizí. Co řekla Pavlína ke svému působení v této soutěži? ,,Nechci být vnímána společností jako ta hloupá blondýna z VyVolených"

Držíme tedy Pavlíně v soutěži palce!!!

Vyvolená Wendy porodila syna Káju

22. ledna 2014 v 20:32 | Admin
Účastnice první řady Vyvolenýxh Wendy porodila. Wendy Zapletalová rodila podle svých slov 28 hodin. Pak na svět přišel Karel, vážící 3,62 kg a měřící 51 cm. Účastnice reality show rodila v Kolíně. "Je to moje štěstíčko," řekla idnes.cz Wendy, která se dlouho ukrývala před světem.

Přejeme Wendy jen to nejlepší!

Sekání s Vyvolenými Vladkem Pavlínou a Mirkou mělo velký úspěch!

22. ledna 2014 v 20:16 | Admin
Fanoušci Vyvolených se dočkali. Před několika dny proběhlo velkolepé setkání fanoušků Vyvolených s Vladem, Pavlínou a Mirkou. Akce měla název Vyvolení - živě! Nássledně také proběhla atogramiáda a párty s Vyvolenými. Vlado také nyní tvoří svůj oficiální web o kterém vás budeme informovat.

Vlado byl pozván na narozeninovou párty fotbalisty Tomáše Řepky

12. ledna 2014 v 2:16 | Admin
O vítěze první a čtvrté řady legendu Vyvolených je u veřejnosti velký neustále velký zájem. V dnešní reportáži ve VIP zprávách na Primě byla také reportáž o párty, kterou modelka Vlaďka Erbová uspořádala pro svého manžela fotbalistu Tomáše Řepku. Jak Vlaďka Erbová prozradila její partner Vyvolené sledoval a moc rád by poznal právě legendu Vyvolených Vlada. Vlaďka tedy Vlada pozvala na párty ten, ale nemohl dorazit a tak se dohodli, že určitě společně zajdou brzy na večeři.

Celou reportáž najdete na iprima.cz!

Vladko bude hostem Show Jana Krause již dnes!

3. ledna 2014 v 8:56 | Admin
Fanošci Vyvolených a hlavně Vladka Dobrovodského se dnes mohou na Primě těšit na rozhovor, který Vlado poskytl v pořadu Primy Show Jana Krause. Právě Vladko bude dnes hostem Jana Krause v oblíbeném pořadu. Určitě se dívejte....

Show Jana Krause již dnes ve 22:20 na Primě!

EXKLUZIVNĚ: ExVyvolená Romana poskytne našemu webu rozhovor!

29. prosince 2013 v 15:12 | Admin
EXKLUZIVNĚ JEN PRON NÁŠ FAN WEB: Účastnice čtvrté série Vyvolených Romana Fabiánová bude našem fan webu odpovídat na vaše otázky!

Otázky posílejte prostřednictvím komentářů a nálsedně otázky odešleme právě Romaně. Moc také děkujeme Romaně za ochotu. Otázky posílejte do 18.1. do 12:00 !

V lednu proběhne velkolepá akce Vyvolení ŽIVĚ!

27. prosince 2013 v 21:52 | Admin
Vyvolení - konkrétně Vlado, Pavlína a Mirka připravují pro své fanošky velkolepo akci. Půjde o celodenní setkání s touto trojcí v pražském kině Lucerna. Součástí bude diskusní panel, autogramiáda a společné focení. Potkejte se s ostatními fanoušky, podělte se o své zážitky a zažijte Vlada, Pavlínu a Mirku tak, jako nikdo jiný.Termín akce je naplánován na 18.1. 2014 a cena vstupenek a další informace najdete na http://starsinprague.cz/vyvoleni-zive/.

Informace olem akce sledujeme a novinky vám přineseme na našem fan webu Uvnitř článk najdete i přesný harmonogram akce.
 
 

Reklama