Fan web Vyvolených

Vyvolený Vladko stále čeká na výhru: Čím zaplňuje čas?

22. ledna 2014 v 20:24 | Admin |  Z tisku
Vladko Dobrovodský se stal již podruhé vítězem reality show Vyvolení. Na peníze ale stále ještě čeká! Čím si krátí dlouhou chvíli a bude se v budoucnosti věnovat svému milovanému divadlu?


Je to již nějaký ten pátek, co se Vladko Dobrovodský stal podruhé tím VyVoleným a shrábnul pět miliónů korun. Ty mu ale na účet stále ještě nepřišly a Vladko se tedy musí zabavit při čekání něčím jiným. A za co plánuje udělat s výhrou?

"Výhru jsem ještě nedostal, ještě na ni čekám," prozradil Blesk.cz Vladko. Finančně ale nestrádá a nemá nic, co by si potřeboval nutně koupit. "Tak já si teď momentálně nic nebudu kupovat. Nemám potřebu si něco koupit."

Svůj volný čas zaplňuje hlavně prací. "Pracuji na živnostenský list, mám nějaké akce, takže si plním tyhle povinnosti," řekl. Vladko by se rád věnoval milovanému divadlu, ale budoucnost bohužel nevidí příliš růžově.

Přítel ve Španělsku si bude ale na svého milovaného Vladka ještě počkat, konkurence se ale bát nemusí. "Sexuální zážitky, já už ani nevím, co to je. Bez sexu jsem už hodně dlouho," prozradil na konec Vladko pikantnosti ze svého soukromí.
Video a celý článek najdete na Blesk.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Pokud jsi byl/a na tomto webu o VyVolených tak klikni!

TADY!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama