Fan web Vyvolených

Říjen 2013

9.Výzva: Lucka dodržela slovo a vyzvala Jafara

31. října 2013 v 21:53 | Admin |  Duel a Výzva
Před okamžikem skončil přímý přenos a už máme jasno! Lucka dodržela slovo a do duelu jde s Jafarem. Ten tedy jde již druhý týden po sobě znovu do duelu protože přišel o imunitu. Bude to určitě duel nesmiřitelných soupeřů. Dostane znovu Jafar přízeň diváků a dostatek diváckých hlasů? Nebo se vrátí do vily Lucie? O tom již nyní rozhodujte svými hlasy. Podrobnosti o tom jak hlasovat najdete na oficiálním webu Vyvolených.Hlasujte také v naší anketě v menu.

9.Duel již v pátek ve 20:15 na Primě!

ANKETA: 9.Duel: Kdo vyhraje - Jafar nebo Lucka?

31. října 2013 v 21:43 | Admin |  Ankety
Lucka dodržela slovo a do duelu před okamžikem v přímém přenosu vyzvala Jafara a udělala přesně to co avizovala. V pátek tedy uvidíe duel ve složení Jafar vs. Lucie. Zajímá nás váš názor - 9.Duel: Kdo vyhraje - Jafar nebo Lucka?

Hlasovat v anketě můžete jak pod tímto článkem po kliknutí na odkaz přidat komentář a nebo v hlavním menu kde také novou anketu najdete. Neváhejte a HLASUJTE!

9.Výzva: Vyzve do duelu opravdu Jafara?

31. října 2013 v 15:07 | Admin |  Duel a Výzva
Na Lucku dnes čeká velmi důležitý večer. Bude vybírat soupeře do zítřejšího duelu. Podle vašeho názoru, který stále můžete vyjadřovat v anketě, ktero najdete v halvním menu si Lucka vybere do duel Jafara.Pro tuto variantu je zatím 76% vševh hlasjících. Sama to několikrát potvrdila, ale bde to opravdu tak? Nezapomínejte, že dnes bude hostem Terezy Pergnerové ExVyvolený Thomas, který by měl vstopit do vily. Jak to ponese Vladko?

Sledujte 9.Výzvu dnes ve 20:15 na Primě následně přímý přenos z vily kde uviíme pravděpodobně velký návrat Thomase - Vila živě 21:50 na Prima Love!

WEB: Byl překonán dosavadní absoltní rekord návštěvnosti

31. října 2013 v 14:48 | Admin |  Web
Vážení čtenáři,
neustále je náš web i několikrát denně aktuakizován. Přinášíme neustále novinky ze světa Vyvolenách včera (středa 30.10. 2013) byl překonán dosavadní absoltní rekord návštěvnosti za dobu existence našeho webu tedy nejlepší návštěvnost od roku 2007 což dokazuje, že váš zájem o náš web je nestále velmi vysoký a za to velmi děkjeme! Pojďme se tedy podívat na konkrétní čísla. Více uvnitř článku....

Extra.cz: Nikol se poprvé vyjádřila ke svému skandálu ve vile

31. října 2013 v 13:20 | Admin |  Z tisku
Nyní již ExVyvolená Nikol se exklzivně pro deník Extra.cz vyjádřila ke skandálu, který jí ve vile nejvíc zasáhl a to močeí v ložnici v době kdy byla výrazně opilá, Nikol tohoto činu určitě lituje. Její vyjádření čtěte uvnitř článku....

9.Výzva: Lucka vybírá soupeře do duelu již dnes

31. října 2013 v 10:32 | Admin |  Duel a Výzva
Je tady den určený pro výzvu! Dnes bude soupeře do duelu vybírat Lucka. Už úterní zůčtování bylo velmi emotivní tak lze předpokládat, že tak bude vypadat jak dnešní výzva tak i páteční duel. Lucka také konstatovala, že pomstí odchod Nikol z vily. Nabízí se tak otázka zda vybere skutečně Jafara a ten by tedy šel dva týdny po sobě do duelu protože přišel o imunitu. Jak to dopadne? Hlasujte v anketě, kterou najdete v hlavním menu. Nezapomeňte sledovat také dnešní přímý přenos. A pozor dnešním hostem bude také ExVyvolený Thomas, který se následně nastěhuje do vily!

9.Výzva již dnes ve 20:15 na Primě!

Thomas se vrací do vily?

30. října 2013 v 17:02 | Admin |  Aktuálně!
Tak to bude fičák! Již ve čtvrtek se totiž přímém přenosu vrací do vily diváky nenáviděný i oblíbený Thomas. Nejdřív bude hostem Terezy Pergnerové ve studiu a po skončení přímého přenosu výzvy to příjde - Thomas totiž vstoupí do vily. Je velmi pravděpodobné, že ve vile nastane pořádné dusno pokud tato situace opravdu nastane. Jak to bude snášet Vladko a ostatní Vyvolení? To uvidíme ve čtvrtek v živém vysílání na Prima Love. Podívejte se na vyjádření Thomase těší se do vily? Více čtěte uvnitř článku....

Sledovanost: 29.10. 2013 (9.Zůčtování)

30. října 2013 v 15:56 | Admin |  Sledovanost
Včera proběhlo v pořadí déváte zůčtování. Zůčtovanou je tentokrát Lucie. Jak tento přímý přenos obstál u diváků? V podstatě nás čekal stejný výsledek divácké sledovanosti jako u minulého zůčtování. Celková sledovanost včerejšího přímého přenosu byla 368 000 diváků, což činilo stejně jako minulý týden 11% v cílové skupině mladých diváků. Celkově se Prima s VyVolenými umístila na třetí pozici. Konkrétná tabulku sledovanosti najdete uvnitř článku....

Extra.cz: Víme, co si Agáta Prachařová myslí o VyVolených

30. října 2013 v 0:41 | Admin |  Z tisku
Agáta Prachařová moderátorka Noční show navštívila před pár dny vilu Vyvolených nejen proto, aby zde natočila Noční show, která se vysílala v neděli, ale udělala si také na všechny Vyvolené a prozradila je deníku Extra.cz. Některé názory jsou překvapivé. Koho Agáta tipuje na vítěze? Podívejte se...

ANKETTA: 9.Výzva: Koho vyzve Lucka do duelu?

29. října 2013 v 23:39 | Admin |  Ankety
Na Lucku čeká již ve čtvrtek ěžký úkol - vybrat si soupeře pro páteční duel! Už podle zůčtování to bude duel velmi dramatický. Lucka prozradila, že se určitě vrátit chce a že chce pomstít Nikol což lecos napovídá, ale vše může být jinak. Zajímá nás váš názor - 9.Výzva: Koho vyzve Lucka do duelu?

Hlasovat můžete jak pod tímto článkem po kliknutí na odkaz přidat komentář a nebo v hlavním menu kde také novou anketu najdete. Neváhejte a HLASUJTE!