Fan web Vyvolených

Zprávy z vily: 2.dil shrnutí (13.8. 2013)

13. srpna 2013 v 23:10 | Roman.P |  Zprávy z vily
Máme pro Vás v pořadí již druhé shrnutí Zpráv z vily, které již po druhé Prima odvysílala. Dnes poprvé tímto zpravodajským blokem o Vyvolených provázela Monika Zajícová, která bude doplňovat Tomáše Krause. A co je tedy ve světě Vyvolených nového? Ve vile jsou komparzisté. Více čtěte uvnitř článku...Prvním tématem dnešního dílu byla nová orginální zpovědnice. Jediná místnost, kde se VyVolení mohou naplno otevřít je zpovědnice. "Všude ve vile si mohou soutěžící intrikařit a minipulovat s okolím, jak chtějí, ale ve zpovědnici jsou sami sebou" říká kreativní producentka Šárka Šedivá.


Ten kdo stavěl zpovědnici, věděl jaký to bude mít psychologický efekt, protože červená je barva dynamická, až agresivní. U osob, ktří jsou emočně nestabilní, tak ta červená barva může vybouřit nějakou agresi" dodává psycholožka Petra Krajčinovičová.

Druhým důležitým tématem byly komparzisté, kteří se dnes do vily nastěhovali komparzisté z řad soutěžících, kteří vypadli před volbama. Ti budou chod vily testovat. Po dobu 5 dnů tak budou zavřeni ve vile jako budoucí VyVolení, zažijí i stejný denní režim.

Komparzisté jsou rádi za to, že si alespoň vyzkouší pobyt ve vile. "Chtěl jsem si to ozkoušet a tak jsem rád za tuhle příležitost si to otestnout a užiju si to!"

Dnešní zprávy z vily najdete zde: http://play.iprima.cz/all/402790/all

Foto: TV Prima
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Těšíte se na novou řadu Vyvolených?

Ano
Ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama