Fan web Vyvolených

Šíp: Rozhovor s Terezou Pergnerovou o Vyvolených

3. srpna 2013 v 1:41 | Roman.P |  Z tisku
Byla tváří tří předchozích řad, v té čtvrté chybět rozhodně nebude. Moderátorka Tereza Pergnerová. Stále krásná žena, přes mnohé životní eskapády i sebezničující drogovou anabázi. Jen při srovnání s fotkami z minulých VyVolených je patrné, jak Tereza hubne, doslova se ztrácí před očima. Výrazné lícní kosti jsou ozdobou slovanských žen, pokud ale tvář pod nimi se úplně propadla, nevypadá to moc zdravě. Terezo, najez se pořádně, budeš to potřebovat!


Reality show VyVolení uvidíme souběžně na Primě i na Prima love. Moderátory budou Libor Bouček, Agáta Prachařová, Pavel Cejnar a samozřejmě Tereza Pergnerová, jež je s tímto pořadem spojena z předešlých ročníků. A právě Tereza odpověděla na pár otázek…

Naposledy jste se objevila na televizní obrazovce téměř před rokem. Co jste od té doby dělala a čemu jste se věnovala?

Věnovala jsem se dětem a charitě. Odmítla jsem pár nabídek a čekala, až přijde něco, co potěší profesně i lidsky. Jsem zvyklá to tak dělat, zůstávám pak hlavně člověkem, a to je má svoboda a jistota. Netlačím na pilu.

Kývla jste na nabídku moderovat VV hned nebo jste si vzala nějaký čas na rozmyšlenou?

Nabídka mě nesmírně potěšila, ale nechala jsem si tři dny na rozmyšlenou. První den je nadšení, druhý otázky a odpovědi a ten třetí se obvykle umím rozhodnout.

Jak se na moderování VyVolených těšíte a připravujete?

Vyvolení jsou součástí mého života, takže se těším. Určitě zároveň tuším, že leccos bude jinak, svět se posunul o kus dál. Čekají nás zkoušky, leccos se připravit dá, ostatní je dílem toho všeho kolem nás.

Co od nové řady VV očekáváte? Myslíte, že Vás může ještě něco překvapit nebo zaskočit?

Určitě může, a dokonce se právě na takové okamžiky těším, proto do VyVolených jdu. Může se stát mnoho nepředvídaných věcí. K VyVoleným to patří a nikdy to nemůže být stejné, je to týmová práce a já jsem pyšná, že budu součástí týmu - součástí všech těch, kteří nejsou vidět, ale bez nich by to nešlo.

Zdroj rozhovoru: sip.denik.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Pokud jsi byl/a na tomto webu o VyVolených tak klikni!

TADY!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama