Fan web Vyvolených

Rozhovor s Eliškou Bachčevanovovou, účastnicí druhé Volby

29. srpna 2013 v 20:52 | Roman.P |  Z tisku
Eliška se účastnila 2.volby a webu vyvoleniweb.cz poskytla velice zajímavý rozhovor o Vyvolených, ale také o tom jak se má v osobním životě. Více čtěte uvnitř

Eliška pochází z Havířova a je jí 19 let. Od 15 let, kdy se osamostatnila, pracuje a bydlí sama se svými dvěma miláčky - morčátkem Míťou a pejskem Viky. Ve svém volném čase dělá modeling, ke kterému se dostala ve svých 13 letech, kdy vyhrála druhé místo v soutěži Dívka roku.


Eliško, jak to tedy vše začalo, kde se vzal nápad přihlásit se do VyVolených?
K VyVoleným jsem se dostala díky své nejlepší kamarádce, která se zmínila o konkurzu v Ostravě, kam jsem se poté ze srandy přihlásila. Po úspěšném absolvování konkurzu v Ostravě jsem postoupila do dalšího kola v Praze, kde mi následně bylo sděleno, že jsem konkurzem prošla a byla oficiálně pozvána na natáčení samotné reality show, kde mě po celou dobu doprovázela a podporovala nevlastní maminka.

I když tě diváci nevybrali - dala ti tato zkušenost něco nebo naopak vzala?
Viděla jsem, co moc lidí vidět nemůže, zažila tam tu atmosféru, a i když jsem nepostoupila, z věcí si beru vždy, to pozitivní, takže prozatím ano, dala.

Jaký by podle tebe měl být vítěz VyVolených?
Nezáleží na tom, jestli to bude žena či muž. Měl by to být člověk, který tu výhru potřebuje a který tam udělá tu show. Lidé, kteří se vezou za těmi silnějšími, tam nemají co dělat, vítěz by měl být Ten VyVolený!

Zkusíš to příště znovu třeba nějakou pěveckou soutěž?
Zpěv ne, to není cenzurované (smích). Ne, určitě ano - třeba i Hotel Paradise. Život je jedna velká zkouška a zkusit se má vše.

A co lidé na ulicích - poznávají tě?
Tak poznávají, Havířov je malé město a buď jsou to mí známí, nebo mě znají z televize. Po cestě sem na mě dokonce volali jménem (smích).

Eliško, během natáčení si prodělala akutní zánět ledvin, co se stalo a jak si na tom teď?
Vzhledem k častému focení a pendlováním mezi natáčením a focením, jsem byla unavená, měla oslabenou imunitu a nachladla jsem. Ležela jsem dva dny v nemocnici, a i když to pořád není v pořádku, uzdravuji se.

A teď otázka zejména pro pány - v medailonku si zmínila, že před vstupem do reality show si ztratila přítele - ozval se ti po natáčení?
Ozval, byla to láska. Chtěl mě podpořit, i když nám to spolu nevyšlo. Jsme teď kamarádi a tak je to lepší. Naopak jsem teď potkala někoho, s kým je mi opravdu krásně a s kým, teď trávím svůj volný čas - pokud se nějaký najde… Třeba včera jsme byli na procházce a to skoro celé dvě hodiny (smích).

Co tedy plánuješ do budoucna?
Nejsem v situaci, kdy si můžu plánovat věci dopředu, neboť každý den se něco mění, děje a rozhovory střídá focení a zase rozhovory.

Autorem rozhovoru je vyvoleniweb.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Pokud jsi byl/a na tomto webu o VyVolených tak klikni!

TADY!

Komentáře

1 adel adel | E-mail | 7. října 2014 v 14:16 | Reagovat

:D  :D segra dotoho

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama