Fan web Vyvolených

Prima prozradila na tiskové konferenci podrobnosti k Vyvoleným

1. srpna 2013 v 21:40 | Roman.P |  Aktuálně!

Prima dnes zvrřrjnila své podzimní vysílací schéma na tiskové konferenci, která dnes proběhla. Pochopitelně veřejnost hodně zajímalo jak bude vypadat připravovaná nové řada Vyvolených. Na tiskové konferenci pochopitelně za Vyvolené nemohla chybět čtveřice moderátorů- Tereza Pergnerová, Libor Bouček, Pavel Cejnar a Agáta Prachařová a jak tedy nová řada VV bude vypadat a co Prima k Vyvoleným prozradila najdete uvnitř článku.


- VyVolení 2013 se mají přiblížit první řadě. Aspoň takto to vedení zamýšlí.
"Nabídneme 24 hodin denně přenos z vily snímaný čtyřmi kamerami,"
,,Přeju si, abychom ve vile měli velké příběhy a na ty i sázeli. Je v tom určitý druh sentimentu, proto jsem se k moderování vrátila," řekla Tereza Pergnerová.
"Myslím, že od roku 2007, kdy se VyVolení objevili na obrazovce, se společnost posunula. Jsme obecně ambicióznější, lidi jsou přímočařejší a osazenstvo bude určitě jiné," řekl Libor Bouček.


- TV Prima investovala vůbec největší obnos peněz do letošní podzimní sezóny. Jedná se tak o vůbec největší částku vynaloženou do pouhé jedné sezóny.
- Vítěz dostane 5 miliónů českých korun v hotovosti.
- Prima bude vybírat soutěžící do Voleb podle příběhů: "Co se týká castingů, chceme jít po lidských příbězích. Nechceme vyprodukovat žádnou porno show. Chceme se dramaturgicky vrátit k prvním VyVoleným," řekl programový vedoucí TV Prima Petr Vladyka.
- Největší změnou pro diváky má být to, že ve vile budou úplně jiní lidé, než na jaké jsme byli zvyklí.

Zdroj: Digizone.cz


Bude to tedy velmi zajímavé.....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Pokud jsi byl/a na tomto webu o VyVolených tak klikni!

TADY!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama