Fan web Vyvolených

POTVRZENO: Vyvolení odstartují již v pondělí 19.8.

15. srpna 2013 v 22:18 | Roman.P |  Aktuálně!

JE TO TAYDY! Konečnečně máme jasno - Vyvolení odstartují již v pondělí 19.8. v 18:00 na Primě! Tuto informaci dnes potvrdila televize Prima. Nyní už je také jasno jak bude vypadat vysílací schéma na několik týdnů dopředu. Rozhodněte nezapomeňte,že již v pondělí v 18:00 Vyvolení zahajují své vysílání a proběhne první volba! Pokud chcete vidět programové schéma Vyvolených přečtěte si celý článek...

Vysílací schéma Vyvolených:


Pondělí 19.8. až pátek 23.9. - Prima 18:00 - VyVolení - Volba
Nejúspěšnější reality show všech dob se vrací. Komu z odvážlivců změní dnešní večer život? O tom rozhodnou hlasy diváků. Zvolte si svého hrdinu a pošlete ho do Vily. Moderuje Tereza Pergnerová (36 min) (Premiéra)

Pátek 23.8. - Prima 20:15 - VyVolení - Stěhování do Vily
Nejúspěšnější reality show všech dob se vrací. Vychutnejte si velký začátek a nepropásněte nastěhování prvních VyVolených do Vily. Těšit se můžete i na pokračování v napínavé Volbě. Moderuje Tereza Pergnerová (90 min) (Premiéra)

Sobota 24.8. - Prima 18:00 - VyVolení - Speciál
Nejúspěšnější reality show všech dob se vrací. Nenechte si ujít sestřih toho nejlepšího, ve kterém se dozvíte vše o životě VyVolených. Co dělali v uplynulém týdnu? (36 min) (Premiéra)

Sobota 24.8. Prima love - VyVolení - Denní rekapitulace
Nejúspěšnější reality show všech dob se vrací. Co zajímavého se dělo ve Vile? Denní rekapitulace vás zasvětí do děje (30 min) (Premiéra)

Úterý 27.9 a čtvrtek 29.9. - Prima 20:15 - VyVolení - Volba
Nejúspěšnější reality show všech dob se vrací. Komu z odvážlivců změní dnešní večer život? O tom rozhodnou hlasy diváků. Zvolte si svého hrdinu a pošlete ho do Vily. Moderuje Tereza Pergnerová (65 min) (Premiéra)

Pátek 30.8. - Prima 20:15 - VyVolení - Stěhování do Vily
Nejúspěšnější reality show všech dob se vrací. Užijte si závěrečnou Volbu společně s nastěhováním posledních VyVolených do Vily. Moderuje Tereza Pergnerová (90 min) (Premiéra)

Prima 31.8. - Prima 18:00 - VyVolení - Speciál
Nejúspěšnější reality show všech dob se vrací. Nenechte si ujít sestřih toho nejlepšího, ve kterém se dozvíte vše o životě VyVolených. Co dělali v uplynulém týdnu? (36 min) (Premiéra)

Neděle 1.9. - Prima 22:25 - VyVolení - Noční show
Co kamery neměly vidět. Zeptejte se VyVolených na cokoli a nezapomeňte se dívat na Noční show s Agátou Prachařovou (50 min) (Premiéra)

A následující týden bude první regulérní vyřazovací. V úterý nás čeká na Primě Zúčtování, ve čtvrtek Výzva a v pátek první Duel. V sobotu od 18:00 opět týdenní speciál VyVolených a v neděli Noční show.

Úterý 3.9. - Prima 20:15 - VyVolení - Zúčtování
Nejúspěšnější reality show všech dob se vrací. Nenechte si ujít napínavé první Zúčtovaní. Koho vypalcují obyvatelé Vily? Moderuje Tereza Pergnerová (65 min) (Premiéra)

Čtvrtek 5.9. - Prima 20:15 - VyVolení - Výzva
Nejúspěšnější reality show všech dob se vrací. Dívejte se, jak dopadne první Výzva. Kdo z VyVolených se utká v zítřejším Duelu? Moderuje Tereza Pergnerová (65 min) (Premiéra)

Pátek 6.9 - Prima 20:15 - VyVolení - Duel
Nejúspěšnější reality show všech dob se vrací. Koho vrátí diváci do Vily? Kdo bude blíž k 5 milionům? Moderuje Tereza Pergnerová (90 min) (Premiéra)

Takto vypadá vysílací schéma. Co na to říkáte? Otázkou je kdy budeme vídat jako moderátora Libora Boučka protože zatím je na každé vysílání uvedena Tereza Pergnerová.


Sledujte náš web i nadále a dozvíte se víc...

*** Vyvolení startují již v pondělí 19.8. 2013 v 18:00 na Primě ***
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Těšíte se na novou řadu Vyvolených?

Ano
Ne

Komentáře

1 iva iva | 15. srpna 2013 v 23:51 | Reagovat

moc se těším a váš fan web je super

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama