Fan web Vyvolených

Kdy se budou Vyvolení vysílat?

1. srpna 2013 v 22:13 | Roman.P |  Aktuálně!
Prima dnes na tiskové konferenci představila nejen programové novinky pro podzim 2013, ale také vysílací schéma pořadů a Vyvolení se dočkají změny oproti minulým řadám....Více čtěte uvnitř....


U předchozích řad bylo vždy zvykem, že se všechny sekce Vyvolených Duely, Zůčtování a Výzvy + Noční show vysílaly na hlavním kanálu Primy. Pro tuto řadu se Prima rozhodla pro změnu a to takovou, že vše se bude vysílat na hlavním kanálu tedy Duely, Výzvy, Zůčtování a Noční show, ale rekalitulale, které Prima bude vysílat každý den budou vysílány na kanálu Prima love. Diváci tedy o nejdůležitější momenty nepříjdou na hlavním kanálu Primy a rekapitulace uvidí každý den na Prima love. Na hlavním kanálu se tedy Vyvolení objeví vždy 3x týdně.

Úterý - 20:15 - VyVolení: Zúčtování (Prima)
Čtvrtek - 20:15 - VyVolení: Výzva (Prima)
Pátek - 20:15 - VyVolení: Duel (Prima)
Neděle - 22:00 - VyVolení: Noční show - Noční show pouze jednou týdně! ( Prima)

Novinkou budou Zprávy z Vily, které se budou vysílat každý den v rámci zpravodajství Primy. O této novince Vás náš web již informoval.
Každý den - cca 19:45 - Zprávy z Vily (Prima)

Rekapitulace - každý den (Prima love)

Prima zatím neprozradila, kdy Vyvolení odstartují. Je tedy vidět čeká řada inovací oproti předchozím řadám a to rozhodně k lepšímu. Jak se cám líbí vysílací schéma VV4?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Pokud jsi byl/a na tomto webu o VyVolených tak klikni!

TADY!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama