Fan web Vyvolených

Dnes je to osm let co odstartovali Vyvolení 1

15. srpna 2013 v 20:40 | Roman.P |  Aktuálně!
Dnes je to přesně osm let co v České republice byla odstartována vůbec první kontejnerová reality show v České republice a to konkrétně VyVolení 1.Své televizní vysílání VyVolených posunula televize Prima o 14 dní dříve než původně avizovala. Tento krok sice ze začátku zmátl televizní diváky (VyVolení totiž nebyli napsáni v televizním programu), avšak z dlouhodobějšího televizního hlediska se tento krok považuje za nejlepší a největší strategický krok v historii českých televizí.


TV Prima si totiž tímto strategickým rozhodnutím připsala status první televize, která kdy v České republice přinesla kontejnerovou reality show.


této době šla TV Prima do přímého střetu s nováckým Big Brotherem, který byl tak divákům na televizních obrazovkách představen "až jako druhý". Televize Prima si tak díky skvělému načasování a velmi dobře vybranému castingu (za který může především štěstí a náhoda) připsala na svůj účet vůbec nejsledovanější televizní pořad, jaký pravidelně porážel konkurenční stanici v přímých střetech a to tak, že nakonec televize Nova musela svého Big Brothera přesunout do méně lukrativního času.

Bude se tento velký zájem o Vyvolené opakovat? My v to věříme a přejeme Vyvoleným velký úspěch!

*** Vyvolení startují již v pondělí 19.8. 2013 v 18:00 na Primě ***


Inormaci přinesl: http://www.vyvoleni-2013.cz/
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama