Fan web Vyvolených

AHA: Panic Láďa z VyVolených přiznal: Jsem gay! To by se mohlo Vladkovi líbit

27. srpna 2013 v 13:14 | Roman.P |  Z tisku
Zatímco v první řadě Vyvolených byl Vladko Dobrovodský (35) ve vile jako jediný homosexuál, ve čtvrté řadě má velkého konkurenta. Panic Ladislav Jandík (21) se až ve vile přiznal, že je gay. A přidal i detaily o prvním intimním sblížení s mužem!

Když šel Láďa do vily, přiznal, že je »mamánek« a panic. Když se ve vile poprvé napil, odtajnil, jak je to s jeho sexualitou. "Ano, jsem homosexuál," odpověděl na přímou otázku svalovce Thomase (38) neprůbojný chlapec s brýlemi, který přiznal, že to doposud rodiče nevěděli.
Práskl na sebe i to, že už zažil první kontakt s mužem. "V gay klubu jsem se jednou líbal s mužem," překvapil Láďa svou otevřeností.A protože je v sexu nezkušený, je dost možné, že bude chtít rady od Vladka. To ale padne kosa na kámen. Přestože je s lidmi ve vile zavřený teprve pár desítek hodin, už měl jeden ze svých výlevů! Nejvíc ho dostala Lucie Šarovcová (26). Když o sobě vyprávěla delší dobu než ostatní, Vladko to nevydržel a se slovy: "Já už mám meteorit v hlavě, tohle nevydejchám," opustil terasu. Jestli se tak bude chovat i Ládík, má se Vladko i ostatní na co těšit!

ZROJ: Ahaonline.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Pokud jsi byl/a na tomto webu o VyVolených tak klikni!

TADY!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama