Fan web Vyvolených

POTVRZENO: Libor Bouček bude moderovat VV4! Čeká nás moderování Vyvolených ve dvojci?

22. července 2013 v 15:09 | Roman.P |  Aktuálně!

Známe jméno v pořadí třetího moderátora VV4 a tím je Libor Bouček, kterí k Vyvoleným patří již od začátku. Libor ovšem dosud vždy moderoval Noční show. Podle zatím nepotvrzených informací by mohl teoreticky doplnit Terezu jako jeden z hlavních moderátorů....Více uvnitř článku....


Je velmi pravděpodobné, že uvidíme poprvé ve Vyvolených hned dvojci moderátorů, kteřá budou moderovat studio.Bouček nabídku přijal okamžitě -. "Rozměr a význam toho projektu moc prostoru k váhání nedává. Byl jsem v první řadě nadšen."

"VyVolení přinesli na podzim roku 2005 do českého televizního prostředí fenomén a jsem přesvědčen, že se to může opakovat i po osmi letech. Navíc jsem zjistil, že co se týká kreativity, sešel se obdobný tým, takže to bude radost," svěřil se moderátor. Libor také několikrát zaskakoval za Terezu když byla nemocná.


Jméno posledního moderátora by mělo být jasné zítra. Zda bude Bouček hlavní moderátor VV 4 společně s Terezou Pergnerovou a bude tedy moderovat ve studiu na to si budeme ještě muset počkat.


Situaci sledujeme a proto sledujte náš web a dozvíte se víc...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Pokud jsi byl/a na tomto webu o VyVolených tak klikni!

TADY!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama