Fan web Vyvolených

Září 2009

Pergnerová: Nový byt kousek od Chlebečka!

26. září 2009 v 16:56 | Roman Piprek |  Z tisku
Tereza Pergnerová, kterou před několika dny vyhodil její partner Jiří Chlebeček i s dětmi z bytu v Praze-Kunraticích, už má nové bydlení. Jen kousek od Chlebečka!
Tereza Pergnerová se rozhodla zůstat na Praze 4 a v Kunraticích teď s dětmi Natálkou (1) a Samuelem (9) bydlí jen pár desítek metrů od Jiřího Chlebečka. Vypátral to deník Aha!.


Moderátorka se přestěhovala do malého bytu, za který platí 18 000 korun měsíčně. Mateřskou má přitom pouhých 7 tisíc, jak tedy vyžije? Tereza má naštěstí ještě našetřenou finanční rezervu a dostává tantiémy po otci.
Pergnerová se rozhodla zůstat nablízku svému dosavadnímu partnerovi, protože Chlebeček si každý den chodí vyzvedávat Natálku a bere si ji k sobě. Nemusí tak chodit přes půlku Prahy. Nebo snad moderátorka doufá, že když budou s Jiřím blízko sebe, pomůže to jejich vztahu a brzy se k sobě zase vrátí? Odloučení Pergnerová chápe jako zkoušku vztahu, definitivní rozchod to tedy není. "Máme dvě děti a současné odloučení je důležité pro nás pro všechny," řekla Pergnerová Blesk.cz.

Situaci kolem Terezky i nadále sledujeme....

Tereza Pergnerová: Milenec ji vyhodil i s dětmi z bytu!Vrátí se na obrazovku?

24. září 2009 v 9:03 | Roman Piprek |  Aktuálně!

Chudák Tereza Pergnerová (35) zažívá opět smutek a samotu. Její milenec Jiří Chlebeček (39) ji údajně vystěhoval i s dětmi z domu. "On mě vyhodil a já jsem šla," svěřila se deníku Aha! s tím, že se musela o víkendu s dětmi Samuelem (9) a Natálkou (1) odstěhovat z bytu v pražských Kunraticích, který patří Chlebečkovi.
Co bylo příčinou rozchodu? Hádky - někdy i dost drsné! "Už to nešlo vydržet. Hádali jsme se i před dětmi," postěžovala si bývalá moderátorka reality show VyVolení a teenagerská hvězda, která už více než před rokem opustila svět šoubyznysu. Svým fanouškům tehdy vzkázala: "Na obrazovce už mne neuvidíte! Rodinný život mi úplně stačí ke štěstí. Víc nepotřebuju," řekla s tím, že s přítelem dokonce plánují další dítě a svatbu.