Fan web Vyvolených

Vladko z VV1: Utratil 11 milionů a teď loví chlapy na internetu

1. května 2009 v 12:40 | Roman Piprek |  Z tisku

PRAHA - Vlado Dobrovodský (31), vítěz první řady reality show televize Prima VyVolení, hledá kamarády na internetu! Na internetové stránce určené pro gaye jim nabízí přátelství, pokec a své údajně svalnaté tělo, materialistický pohled na svět a vrchovatou dávku pesimismu.
"Jsem sebevědomý člověk, který si v životě jde za tím co chce. Vždy dosáhnu toho, čeho chci. VŽDY," píše ve svém profilu Vlado, který po rozchodu se svým partnerem Robertem Votrubou stále ještě nenavázal dlouhodobější vztah.
Že jde opravdu o Vladka a ne o člověka, který by se za něj jen vydával, dokazuje množství v médiích nikdy neuveřejněných fotografií. A kdo je podle svého vlastního hodnocení? "Ten nejsvobodnější člověk!"
Dobrovodský za vítězství ve VyVolených dostal 11 milionů, které už prý prošustroval. Zbyl mu jen byt na pražské Harfě. Poté se dokonce musel vrátit za sporák.Jako kuchař nastoupil do prestižní pražské restaurace U Prince na Staroměstském náměstí, odkud ho však brzy vyhodili. Nechal si narůst dlouhé vlasy, nekomunikuje se světem a odjel do ciziny.
"Už netoužím po žádné popularitě," svěřil se nedávno. V současné době podle svého vyjádření v seznamce žije Vladko spíše ve Španělsku než v Čechách. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Pokud jsi byl/a na tomto webu o VyVolených tak klikni!

TADY!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama