Fan web Vyvolených

Květen 2009

Sociálka sebrala Regině z VyVolených dítě!

7. května 2009 v 17:37 | Roman Piprek |  Z tisku
Sociální pracovníci odebrali podle deníku Aha! Regině Holáskové (31) z reality show VyVolení roční miminko. Jedna z hvězd pořadu TV Prima si takhle svůj "miliónový" život určitě nepředstavovala!

Veronika Fasterová z VV3: Je sama šťastná

1. května 2009 v 12:48 | Roman Piprek |  Z tisku
V pražských Nuslích jsme nedávno náhodou zastihli na procházce modelku Veroniku Fasterovou (21). Společnost jí dělala nejen její starší sestra Denisa s dcerou Sárou, ale také její čivava jménem Viki. "Šly jsme se projít a nakupovat," řekla nám modelka a účastnice reality show Vyvolení 3. To naši zvědavost samozřejmě neuspokojilo. O Veronice, známé hlavně díky sériím erotických fotografií a také vztahem s rovněž exvyvoleným Danem Holovským (26), jenž už je minulostí, nebylo poslední dobou moc slyšet. A když, tak se spekulovalo o jejím možném vztahu s podnikatelem Simonem Šteklem (30). Tyto dohady Fasterová vyvrátila. Danu Holovskému před časem utekla s bohatým podnikatelem Alešem, kterému však také nedávno dala kopačky.

Nancy Johannes z VV3: Porodí v Londýně

1. května 2009 v 12:44 | Roman Piprek |  Z tisku
Čokoládová kráska Nancy Johannes (30), která se objevila v seriálu Ošklivka Katka, se připravuje na porod. Je teprve v pátém měsíci, už však přesně ví pohlaví i to, kde bude rodit.
"Bude to Angličan, kluk. A rodit budu v Londýně," svěřila se deníku Aha! Nancy, která otěhotněla se svým britským přítelem.
Kvůli porodu v Londýně samozřejmě musí absolvovat i nezbytné gynekologické prohlídky v Anglii. "Jezdím tam na vyšetření. Jaký by to mělo smysl tady, když se to narodí v Londýně?" svěřila se černoška, která na sebe poprvé upozornila v černobílém duu s Robertem N. a poté účinkováním ve třetí řadě »primácké« reality show VyVolení. A v hlavě už má dokonce i čtyři jména. "Nebudou to česká jména, bude to Brit, takže to budou jména anglická," dodala šťastná maminka v očekávání.


Vladko z VV1: Utratil 11 milionů a teď loví chlapy na internetu

1. května 2009 v 12:40 | Roman Piprek |  Z tisku

PRAHA - Vlado Dobrovodský (31), vítěz první řady reality show televize Prima VyVolení, hledá kamarády na internetu! Na internetové stránce určené pro gaye jim nabízí přátelství, pokec a své údajně svalnaté tělo, materialistický pohled na svět a vrchovatou dávku pesimismu.
"Jsem sebevědomý člověk, který si v životě jde za tím co chce. Vždy dosáhnu toho, čeho chci. VŽDY," píše ve svém profilu Vlado, který po rozchodu se svým partnerem Robertem Votrubou stále ještě nenavázal dlouhodobější vztah.
Že jde opravdu o Vladka a ne o člověka, který by se za něj jen vydával, dokazuje množství v médiích nikdy neuveřejněných fotografií. A kdo je podle svého vlastního hodnocení? "Ten nejsvobodnější člověk!"
Dobrovodský za vítězství ve VyVolených dostal 11 milionů, které už prý prošustroval. Zbyl mu jen byt na pražské Harfě. Poté se dokonce musel vrátit za sporák.