Fan web Vyvolených

Duben 2009

Petr Zvěřina z VV1: Odpovídal na dotazy čtenářů Blesku!

16. dubna 2009 v 17:34 | Roman Piprek |  Aktuálně!

Na chatu se čtenáři Blesk.cz se moderátor Petr Zvěřina (30) přiznal, že občas užívá kokain! "A nejsem zdaleka sám. Kokain berou skoro všichni v českém šoubyznyse a to dost fest," dodal. Žádná z otázek čtenářů nebyla problém. Na všechny Zvěřina odpověděl s až zarážející upřímností. A to i na ty, které se týkaly ožehavého tématu drog.

Prima Cool uvažuje o vysílání Big Brothera!

16. dubna 2009 v 17:31 | Roman Piprek |  Aktuálně!
Kontejnerové reality show možná v České republice ještě nevymřely! Modlitby byly vyslyšeny. Nová digitalní stanice Prima Cool uvažuje o tom, že do svého vysílání zařadí i zahraniční verze populární reality show Big Brother! Tato zpráva potěšila spousty fanoušků této realtiy show v Česku! Cool TV je nová digitalní stanice, kterou vytvořila televize Prima. Stanice začala vysílat ve středu 1.4.2009 a je určena hlavně mladým lidem, kteří nemohou přijít na chuť klasickým televizním kanálům. Cool TV vysílá nejnovější zahraniční pecky jako Big Bang Theory, Futurama, Heroes a do budoucna chystá např. Family Guy, How I met your mother nebo Gossip Girl.
Před pár dny Prima potěšila fanoušky žánru reality show. Na chatu Aktuálně.cz odpovídal generální ředitel společnosti FTV Prima Marek Singer, který odtajnil, že se v programu nové české digitální stanice Prima COOL zřejmě objeví i některá z populárních reality show jako je Big Brother nebo Trosečník.