Fan web Vyvolených

Prepni.cz: ExVyvolený Dan Holovský se popral

18. října 2008 v 8:55 | Roman Piprek |  Z tisku
Další exVyVolený se porval!Slovo proti slovu. Tak snadno a přesně zároveň můžeme popsat incident z minulého týdne. Figurují v něm pouze dva lidi a každý má svou vlastní pravdu.

Bývalý VyVolený Dan Holovský fyzicky napadl módního návrháře Jakuba Chovance. Prý brutálně. K události mělo dojít během vyhlášení Gaye roku v baru Solidní nejistota. Až dosud se verze víceméně shodují. Jak ale k celé události došlo, jakou měla předehru a jak probíhala, to je velká neznámá. Návrhář Chovanec tvrdí, že jej Holovský kopl do břicha. Blesku se svěřil slovy: "Přišel jako hvězda v osm, a tak jsem mu řekl, že už může klidně jít domů, že modely byly rozebrány.

A za to jsem si zřejmě vysloužil kopanec do břicha." Holovský tvrdí, že dorazil o hodinu dříve, tedy v sedm. S časem podle jeho verze žádný problém být neměl. Rozdílně vidí také incident. Podle něj Chovance pouze nakopnul do zadku. Celé události se dá jenom zasmát. Mnohem hůř kdysi dopadl například neVyVolený Pluto. Jeho po koncertě v Liberci napadlo několik lidí a z celé bitky vyváznul s mnoha modřinami a sešitou hlavou.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Pokud jsi byl/a na tomto webu o VyVolených tak klikni!

TADY!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama