Fan web Vyvolených

Tento web bude opět často aktualizován a plný informací!

4. srpna 2008 v 13:15 | Roman Piprek
Vážení čtenáři,
V poslední době byla aktualizace tohoto webu o Vyvolených opravdu velmi slabá.....Rozhodli jsme se, že tento web bude opět aktualizován a častěji a jaký je důvod? Podle návštěvnosti webu vidíme, že o náš web máte neustále zájem, protože se návštěvnost pohybuje mezi 50-100 návštěvníky denně , ovšem není vyjímkou když návštěvnost přesáhne i několikrát za týden 100 návštěvníků. Moc si toho vážíme, že stále navštěvujete náš web i přestože Vyvolení už několik měsíců v televizi nejsou!!!!!A co pro vás tedy připravujeme? Bude toho opravdu hodně vzpomínková videa, také rozhovory z VyVolenými, ale budeme pro vás také přinášet info ze života Vyvolených a je toho mnohem víc!!!!Navštěvujte náš web i nadále a budete vědět víc!!
Máte se na co těšit!!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Pokud jsi byl/a na tomto webu o VyVolených tak klikni!

TADY!

Komentáře

1 Marta Marta | E-mail | 10. září 2008 v 23:05 | Reagovat

Z aktualizace mám radost.

Poslední dobou se na některých servrech objevují informace, že jeden z našich nejvyvolenějších Vladko prchnul dlouhodobě do ciziny ???

2 Petra Petra | 17. září 2008 v 16:49 | Reagovat

Díky za web, ráda si zavzpomínám, vyvolení byli fenomén, bylo to něco nového. Poslední dobou se množí správy, že první vyvolený - Vladko nejenom, že již dlouhou dobu nekomunikuje s médii, ale dokonce ani nekomunikuje a zřejmě pohrdá lidmi, kteří mu fandili a dodnes při něm stojí a prý se raději odstěhoval do zahraničí.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama