Fan web Vyvolených

Srpen 2008


Anketa: Která řada Vyvolených měla nejlepší logo?

4. srpna 2008 v 13:42 | Roman Piprek
Tak a je tady po delší době ANKETA ve které se vás ptáme.....Která řada Vyvolených měla nejlepší logo? Pokud chcete hlasovat tak klikněte na přidat komentář a tam anketu najdete.
Tak a tady pouze pro připomenutí se podívejte na logo jednotlivých řad VyVolených:
Logo Vyvolení1:
Logo Vyvolení2:
VyVolení 2
Logo Vyvolení- Noví hrdinové (Vyvolení3):
Tak hlasujte je to jen na vás!!!

Tento web bude opět často aktualizován a plný informací!

4. srpna 2008 v 13:15 | Roman Piprek
Vážení čtenáři,
V poslední době byla aktualizace tohoto webu o Vyvolených opravdu velmi slabá.....Rozhodli jsme se, že tento web bude opět aktualizován a častěji a jaký je důvod? Podle návštěvnosti webu vidíme, že o náš web máte neustále zájem, protože se návštěvnost pohybuje mezi 50-100 návštěvníky denně , ovšem není vyjímkou když návštěvnost přesáhne i několikrát za týden 100 návštěvníků. Moc si toho vážíme, že stále navštěvujete náš web i přestože Vyvolení už několik měsíců v televizi nejsou!!!!!A co pro vás tedy připravujeme? Bude toho opravdu hodně vzpomínková videa, také rozhovory z VyVolenými, ale budeme pro vás také přinášet info ze života Vyvolených a je toho mnohem víc!!!!Navštěvujte náš web i nadále a budete vědět víc!!
Máte se na co těšit!!!!

Veronika Fasterová z VV3 - Je sexy i oblečená!

1. srpna 2008 v 12:14 | Roman Piprek |  Z tisku
Sen mnoha českých mužů Veronika Fasterová (20), která vešla do povědomí diváků účastí v třetí řadě »primácké« reality show VyVolení, ale hlavně jako dívka beze studu, jejíž stovky hanbatých fotografií kolují po internetu, ohromovala pány i ve středu večer v baru Solidní nejistota!