Fan web Vyvolených

Petr Zvěřina z VV1: „S novináři musíte umět nějak vyjít!“

8. července 2008 v 9:39 | Roman Piprek |  Z tisku
Petr Zvěřina: „S novináři musíte umět nějak vyjít!“Kontroverzní Petr Zvěrina (30) se na rozdíl od ostatních kolegů z Vily VyVolených celkem prosadil. Co všechno teď vlastně dělá?
Petře, čím se teď zabýváte?
"Děláme se Zuzkou Belohorcovou pro novou internetovou televizi Boom TV. Mám tam i svou talk show, jmenuje se to Zvěřinec. Mám k dispozici černého dvanáctimetrového hummera, do něj si zvu zajímavé hosty, vždycky se projedeme a já je po cestě vyzpovídám."
Něco podobného bylo před rokem či dvěma na Streamu.
"Říkal mi někdo, že to tam měli. Ale mě to napadlo nezávisle na Streamu, nikdy jsem to neviděl. Jsem rád, že ten pořad funguje, seznámím se se spoustou lidí a dozvím se zajímavé věci."
Hosty vám dohazuje produkce?
"Ne, já si je vybírám sám. Vždycky se s nimi domluvím, protože jich většinu znám osobně za ty tři roky, co se v šoubyznysu pohybuju. Pak to jen předám produkci, která dohodne termíny, přesně čas natáčení a zařídí štáb."
Co děláte dál?
"Teď jsem se stal tváří Intersparu, otevírají se u nás nové dvě pobočky, tak budu u toho."
Když jste jejich tváří, tak to znamená, že jste na billboardech?
"Jsem v nějakých propagačních materiálech, jedou teď kampaň o čerstvosti nebo něco takového, nevím přesně, mám toho teď moc."
Přijal jste tuto nabídku čistě z pracovního (výdělečného) hlediska, nebo si myslíte, že je ten obchod v něčem výjimečně dobrý?
"Je to jen pracovní záležitost, nestíhám běhat po supermarketech a zjišťovat, který je dobrý a který je špatný. Ale samozřejmě by mi vadilo, kdybych dělal tvář někomu, kdo prodává šunty." (Směje se)

Působíte ještě jako DJ?
"Jezdím jako DJ po diskotékách, spolupracuji s kluby po celé republice, vytvářím pro ně programy a zařizuji pro ně různé věci."
Které řady VyVolených jste se vlastně zúčastnil?
"Byl jsem v obou, v první jako soutěžící, podruhé jako host, byl jsem zavřený jen týden."
Před tou reality show jste byl prostě Petr Zvěřina, DJ. Kde se ale vzala ta hláška Petr Zvěřina z Václaváku?
"Tahle hláška vznikla v opileckém mozku morčete zavřeného v papírové krabici. Samozřejmě znám Václavák, něco jsem tam prožil, ale nikdy bych za střízliva neřekl, že jsem Petr Zvěřina z Václaváku."
Myslela jsem, že je to kvůli tomu, že jste hrál na Václaváku na nějaké diskotéce…
"Nene, kdepak."
A jak to bylo s tou babetou?
"To je úplně to samé jako s tím Václavákem, vzniklo to ve stejném deliriu. To byla hláška jednoho mého kamaráda z Brna, který dělal peníze v Praze. Slyšel jsem to od něj, nějak mi to zůstalo v hlavě a pak jsem to někde vypustil a už z toho zůstal takový fenomén."
Zdroj: www.pikant.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Pokud jsi byl/a na tomto webu o VyVolených tak klikni!

TADY!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama