Fan web Vyvolených

Bomba! Růžena Kaňáková míří do slovenského Big Brothera!

19. dubna 2008 v 0:45 | Roman Piprek |  Aktuálně!
Tak to je mazec! ExVyVolená Růžena Kaňáková, která se zapsala do historie reality show VyVolení jako jedna z nejvíce konfliktních osob, dostala pozvánku do slovenského Big Brothera, který se po třech letech vrací na obrazovky televize Markíza. Informuje o tom samotná televize, která během několika příštích týdnu zahájí mohutnou reklamní kampaň.

Televize Markíza se rozhodla vrátit na televizní obrazovky reality show Big Brother, ovšem v jiné něž původní verzi. Jedná se o tkz. Celebrity verzi, při které se vyberou 10-12 celebrit z dané země a ty jsou nastěhovány do domu Velkého Bratra, ve kterém spolu žijí několik týdnů.
,,Ano, můžeme potvrdit, že reality show Big Brother se vrací na naše obrazovky. Jedná se ovšem o Celebrity Big Brother, který bude jako všude ve světě zkrácen z původních 100 dní na pouhých 30 dní. Pro diváky to bude určitě zatraktivění tohoto formátu a věříme, že se bude líbit," řekla Jarmila Brokešová, vedoucí výběrového castingu slovenského Big Brothera.
,,Růženu Kaňákovou z českých VyVolených jsme nějakou dobu sledovali na obrazovkách TV Prima a nakonec jsme usoudili, že by byla pro Slovensko určitě velmi zajímavým elementem," dodává Brokešová.
Podle našich informací, Růžena Kaňáková nabídku přijala. Od skončení soutěž nemá žádnou práci a tak by se ji potencionální výhra mohla hodit.
Kromě Růženy Kaňákové se v soutěži setkáme i se Zuzanou Belohorcovou, Lindou Drevenkovou (vítězkou VV1 SK) nebo například s tanečníkem Johny Mečochem (vítěz Milionového tance). O ostatních celebritách se zatím jedná.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Pokud jsi byl/a na tomto webu o VyVolených tak klikni!

TADY!

Komentáře

1 aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa | 1. května 2008 v 13:20 | Reagovat



Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama