Fan web Vyvolených

AKTUÁLNĚ: Terezka už má miminko!

18. března 2008 v 21:23 | Roman Piprek |  Aktuálně!
Tereza PergnerováAKTUÁLNÍ INFO: I když VyVolení už několik měsíců v televizi nejsou tak náš web pokračuje a přinášíme vám ty nejaktuálnější informace!Oblíbená moderátorka VyVolených Terezka Pergnerová se právě stala dojnásobnou maminkou.V pondělí ráno v porodnici v pražském Podolí přivedla na svět dceru Nathálii. "Jsem šťastný," rozplýval se otec malé holčičky a Terezin dlouholetý přítel Jiří Chlebeček, který Bleskově.cz poskytl exkluzivní rozhovor. Pokud chcete vědět víc tak klikněte na odkaz celý článek!
Pište vaše přání pro Terezku a komentáře!

Jirko, kdy malá Nathálka přišla na svět?

V pondělí po osmé hodině.

Kolik měří a váží?

Měří 42 centimetrů a váží lehce přes tři kila.

Proběhl porod hladce a jsou obě vaše holky v pořádku?

Jelikož Tereza rodila císařem, měli jsme několik termínů, takže porod proběhl bez komplikací. Obě jsou, díky Bohu, v pořádku.

Pro malého Samuela a vaši desetiletou holčičku, kterou také vychováváte, je to velká novina. Jak to brali?

Holčičce jsme to byli se Samuelem říct v pondělí odpoledne. On sám to bral statečně, dobře jsme ho na Nathálku připravili. Celý se rozplýval.

A jak se teď cítíte jako dvojnásobný otec?

Je to nádherný pocit držet toho malého drobečka v ruce.
Šťastnou událost emotivně prožívá i Terezina maminka, Jana Pergnerová (65). "Je to nádhera. Moc se těším na holky," svěřila se nám maminka Terezy, která se výrazně podílela na výchově malého Samuela. "Samuel a Nathálka budou dobrá dvojka. A jestli Nathálka bude Terezka v malém vydání, tak se mám na co těšit," směje se šťastná babička.
"Je to pro mě obrovská radost. Se Samem jsem zvládla operaci chlopně, pamatuji si, jak mě hladil, byl to můj malinkatý léčitel. A stejné to určitě bude i s Nathálkou. Každému bych doporučila malinkatého léčitele," řekla ještě Jana Pergnerová. Tereze i Jiřímu hodlá s výchovou pomáhat. "Pokud mě budou potřebovat, budu tu pro ně. Ale mám trochu obavy, že si vystačí sami," dodala se smíchem maminka moderátorky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Pokud jsi byl/a na tomto webu o VyVolených tak klikni!

TADY!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama