Fan web Vyvolených

Březen 2008

AKTUÁLNĚ: Terezka už má miminko!

18. března 2008 v 21:23 | Roman Piprek |  Aktuálně!
Tereza PergnerováAKTUÁLNÍ INFO: I když VyVolení už několik měsíců v televizi nejsou tak náš web pokračuje a přinášíme vám ty nejaktuálnější informace!Oblíbená moderátorka VyVolených Terezka Pergnerová se právě stala dojnásobnou maminkou.V pondělí ráno v porodnici v pražském Podolí přivedla na svět dceru Nathálii. "Jsem šťastný," rozplýval se otec malé holčičky a Terezin dlouholetý přítel Jiří Chlebeček, který Bleskově.cz poskytl exkluzivní rozhovor. Pokud chcete vědět víc tak klikněte na odkaz celý článek!
Pište vaše přání pro Terezku a komentáře!

Emilovi z VV1 hrozí kriminál!

7. března 2008 v 17:06 | Roman Piprek |  Z tisku
VyVolení nejsou vidět, a to je ten lepší případ. Jestliže jsou, může se jednat o velice nepříjemná zjištění. Tak je tomu například u Emila Zajace. Jeho osobní tragédie nemá obdoby. Celé to lze popsat v jediné větě. Emil Zajac řídil opilý, byl chycen, zadržen, obviněn, propuštěn z práce a hrozí mu kriminál. Za všechno může podle Emila jedna nerozvážnost.

Šok! Polonahý exVV Dan Holovský vám přijde uklidit!

7. března 2008 v 17:04 | Roman Piprek |  Z tisku
Že někdejší hvězdy reality show VyVolení neudělaly bůhvíjakou kariéru, to jsme věděli. Holovský ale přesto překvapil! Na stránkách radatodorato.cz jsme kromě šampaňského této značky, které možná znáte z televizní reklamy, objevili i rozpohybované obrázky polonahých kluků, jímž říkají Doratissimo Boys, ze všeho nejvíc připomínající soft pornografické "go - go tanečníky".