Fan web Vyvolených

Nenasytný Milan z VV: Super kšeft v Číně!

21. února 2008 v 18:49 | Roman Piprek |  Z tisku
Všem, kteří Milana Vobořila poznali, a určitě stačilo ho jen pár měsíců sledovat v reality show VyVolení, musí být jasné, že i kdyby těch jedenáct miliónů nevyhrál, tak by je stejně časem sám vydělal. Jen by mu to prostě trvalo trochu déle. Díky štědré výhře ale získal skvělý kapitál pro své podnikatelské záměry. A už je to tady, Milan se rozhodl své peníze rozmnožit! A nebyl by to on, aby do toho nešel rovnou ve velkém.

"V dubnu se chystám na tři týdny do Číny," uzemnil nás Milan odpovědí na dotaz, jestli se konečně nechystá na dovolenou. Koneckonců jedna z cen, které vyhrál, byla dovolená v hodnotě jeden milión, tak proč se nevydat rovnou do Číny. Milan ale nemá v plánu v daleké zemi procházet turistická místa, ale, jak je jeho dobrým zvykem, podnikat.
"Chystám se tam na dva veletrhy a chci zjistit podmínky pro podnikání. Mám díky VyVoleným nějaké peníze, tak bych rád zjistil, kam je můžu dobře investovat." Jeho pracovní cesta má ale podmínku. "Rád bych prostřednictvím Bleskově.cz vyhlásil výběrové řízení na osobního průvodce. Sháním někoho, kdo umí perfektně čínsky. Určitě by se tam udala i angličtina, ale přímo čínština bude jistější." A koho by si Milan po svém boku představoval? "Asi by to měl být někdo mladší a kdyby to bylo děvče, byl by to bonus navíc, ale klidně by to mohl být i kluk. Když bude umět jazyk a pomůže mi s komunikací, není problém." A co Milan za služby nabízí? "Samozřejmě uhradím všechny náklady spojené s třítýdenní cestou, to je jasná věc!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Pokud jsi byl/a na tomto webu o VyVolených tak klikni!

TADY!

Komentáře

1 Bajuš Bajuš | Web | 21. února 2008 v 18:50 | Reagovat

Máš hezu blog, jsem jedna z těch, kteří říkají pravdu, tak si toho važ x)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama