Fan web Vyvolených

VV Ivana: Jsem už opět štíhlá!

3. ledna 2008 v 8:41 | Roman Piprek |  Z tisku
Zajímalo nás, jak se daří prostořeké černovlásce, která je původně zrzka, jež ve Vile dopodrobna vylíčila své sexuální zážitky, dokázala říct každému do očí, co si o něm myslí a také za tři měsíce zdvojnásobila obvod svého zadku.

Jak proběhl tvůj Štědrý den, Ivanko?
Krásně, jelikož jsem už byla doma mezi svými a ne ve Vile.
A dostala jsi od Ježíška, co sis přála?
Co potřebuju, si nakoupím přes rok sama. Pod stromeček si ale vždy přeju, aby byli všichni zdraví a to se mi letos vyplnilo.
Jaký dárek, který jsi v minulosti našla pod stromečkem, tě dostal tak, že na něj nikdy nezapomeneš?
Od svého bývalého jsem před lety dostala nádherný stříbrný náramek. Chodila jsem kolem něj už dlouho, ale nikdy jsem si ho nekoupila, protože se mi zdál moc drahý. Potěšilo mě, že můj tehdejší přítel mi pořídil přesně ten, který jsem si vyhlídla ve výloze.
Co práce? Vrátíš se zpět do dílny montovat motory?
Určitě ne! Mám nějaké pracovní nabídky, tak uvidím, co vyjde. Díky Nancy jsem už několikrát předváděla na přehlídkách a mám domluvené i další na příští rok. Pak mě také oslovili z regionální televize v Olomouci. Už jsem tam byla dva dny na zkoušku a teď začátkem roku bych měla nastoupit na celý zkušební měsíc. Moc by mě ta práce bavila, ale se mnou se o ni uchází ještě jeden pán, který má několik let zkušeností, takže si moc nevěřím.
Jak jsi oslavila konec roku?
Byla jsem se svými kamarádkami. Neměly jsme na sebe po konci VyVolených zatím moc času, tak jsem se těšila, že si konečně pořádně popovídáme. Na nezřízené opíjení nedošlo, spíš jsme si opravdu jen povídaly.
Dala sis předsevzetí?
Nedala, přijde mi to trapný.
Všichni víme, že nedokážeš být dlouho bez partnera... Jak to s tebou tedy teď vypadá?
Stálého přítele nemám, spíš se tak nějak s někým vídám. Víš, je to teď takový umělý, chci říct, že nikdy předem nevím, jestli se se mnou nechtějí lidi bavit jen proto, že mám známý obličej. Prostě je to tak, že důvěřuju, ale prověřuju.
Ivanko, díky za tvou otevřenost. Ještě mě zajímá poslední věc. Ve Vile jsi hodně trpěla kvůli své postavě, ale také jsi hodně jedla, takže ses čím dál tím víc zakulacovala. Jak to s tvým zadečkem vypadá v současnosti?
No, stal se asi zázrak a já jsem shodila vše, co jsem ve Vile nabrala. Už jsem zase na své původní váze a zbývá mi jen poslední krůček, abych se vešla do oblíbených džínů, které jsou jedinými mými kalhotami, které mi ještě nejsou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Pokud jsi byl/a na tomto webu o VyVolených tak klikni!

TADY!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama