Fan web Vyvolených

Týraná Veronika z VV: Šokující zpověď!

3. ledna 2008 v 8:51 | Roman Piprek |  Z tisku
Sexy kráska Veronika Fasterová se s boxerem Danem Holovským seznámila ve Vile reality show VyVolení. Netrvalo dlouho a stal se z nich pár. Romantiku však překazilo vypadnutí Dana ze soutěže, Veronika ho ale brzy následovala a tak jejich vztahu nestálo už nic v cestě. Verča se k Danovi prakticky okamžitě nastěhovala a vypadalo to, že zamilovanější dvojice není. "Prvních čtrnáct dní bylo všechno super. Pak mě ale Dan poprvé zmlátil a od té doby to šlo s našim vztahem z kopce. Týral mě nejen fyzicky, ale i psychicky. Neustále mi říkal, jak jsem blbá a že vypadám hrozně," začala Veronika popisovat nejhorší měsíce svého života.

Na otázku, co profesionální mlátičku vyprovokovalo k tomu, aby ublížil křehké dívčině, nám odpověděla: "Neustále mi lezl do telefonu a četl si mé SMS. Když mi jednou řekl, ať mu podám svůj telefon, že si ho chce zkontrolovat, tak jsem řekla a dost a nechtěla mu ho dát. On sám měl v telefonu PIN, aby mu do něj nikdo nemohl, tak proč by on měl lézt do mého soukromí! Zvýšila jsem na něj hlas a pevně si stála za svým a v ten moment se na mě poprvé vrhl a dal mi pár facek." Veronika pak ale příteli dala ještě šanci, jelikož, jak to tak v podobných případech bývá, Dan si po vychladnutí začal sypat popel na hlavu a omlouvat své chování.
V této době už Dan Veroniku mlátil. - Zdroj: Korzo
"Při finále jsem to řekla René, ale ona to hned vykecala ostatním. Vzala jsem tehdy všechno zpátky, nechtěla jsem, aby si o něm mysleli ošklivé věci," pokračovala trochu naivně Veronika a dodala: "V tu dobu se to stalo jen jednou, tak jsem si říkala, že mu dám ještě šanci, pak se ale staly další věci."
Modelčina rodina si Dana velmi oblíbila. Zdál se jim velmi milý a spolehlivý, přesně takového partnera si vedle Verči představovali. Veroničina starší sestra mu půjčovala auto, ale to neměla dělat. "Někam jsme tehdy jeli a řešili v autě, že mě podvádí. Přišla jsem mu na to náhodou a byla si tím jistá, tak jsem na něj křičela. On se tak naštval, že dal pěstí do okna a rozbil ho," popsala Veronika další exces Holovského a prozradila také, že ji okradl. "Vytáhl mi z peněženky čtyřiadvacet tisíc." K penězům se dá přičíst i fakt, že Dan během vztahu své milé ještě rozbil v záchvatu vzteku dva mobily, které hodil na zeď.

Šrámy po celém těle

Poslední konflikt, který definitivně krásce otevřel oči, vypadal asi takto: "Dostala jsem pozvánku z libereckého klubu Ambrozia, abych přijela jako placený host. Dan pozvaný nebyl, ale stejně jel se mnou, aby mě mohl kontrolovat. Když jsme se v noci vrátili domů, pohádali jsme se a on mě strašně zmlátil. Rozbil mi hlavu o zeď, škrtil mě, dával mi pěstí do obličeje, tahal po koberci tak, že jsem měla úplně rozedrané ruce a kolena. Přitom se mi roztrhaly punčochy a on mi pak stáhnul i kalhotky. Byli u toho jeho dva kamarádi, kteří pracují u městské policie. Dan mi roztahoval nohy a ukazoval jim mé přirození. Pak mě nechtěl pustit domů, protože se bál, že by naši hned poznali, co mi udělal." Hrůzný příběh má ještě pokračovaní. Veronice se ozvali ze zmiňovaného klubu s tím, že se jim dostaly do rukou fotografie ze dne, kdy tam spolu s Danem byla. V době, kdy se Veronika bavila s hosty, si on v klidu užíval s místní krasavicí. "Na těch fotkách prý je, jak se s ní líbá a osahává ji," řekla Verča. Veronika má na rozdíl od některých podobně týraných žen štěstí v tom, že jí je oporou její rodina. "Bydlím zase u mámy, která se o mě skvěle stará a podporuje mě." Ani Veroničina maminka ale neunikla Danovým výpadům. Údajně jí měl vyhrožovat tím, že jí podpálí byt a také obchod, který vlastní. Stejnou oporu v matce jako Veronika má podle všeho ale i Dan. Jeho půvabná maminka o synovi vždy mluvila jen v superlativech. "Jeho máma nikdy neuzná, že by Dan mohl být takový. Vždycky ho ve všem bránila a nechtěla věřit, že by mohl ublížit holce. Mně se snažila uplatit, abych oznámení na policii stáhla," prozradila modelka.

Vyšetřování

"Hned po tom posledním napadení , jsem na Dana podala trestní oznámení kvůli tomu, že mě zmlátil, okradl a pokusil se znásilnit. Strávila jsem na policii šest hodin, kdy jsem jim během výslechu podrobně popsala, co se stalo. Předvedli i jeho a dokonce musel být v poutech. Doma mu udělali prohlídku a zabavili tam nějaké důkazy. Nesmí se teď ke mně přiblížit, ani mě nějak kontaktovat. Probíhá vyšetřování a čeká ho soud," vylíčila Veronika současnou situaci. Vzhledem k tomu, že je Dan už v podmínce, tak se dá předpokládat, že tentokrát si v chládku skutečně posedí. "Má podmínku kvůli ublížení na zdraví. On je fakt zlý a nebezpečný člověk, vždyť ten kluk, kterého zmlátil, má skleněný oko!" prozradila zděšeně Veronika, která Štědrý den i Silvestra prožila doma u rodičů. "Jsem nastydlá a stále mě ještě bolí hlava, jak mě s ní mlátil o zeď, ale už je mi rozhodně líp, než když jsem byla ještě s ním," zakončila Verča své vyprávění.
Daniel Holovský se snaží očistit a tvrdí, že si Veronika vše vymyslela. Prý bere drogy a hází na něj špínu kvůli tomu, že neunesla fakt, že se s ní rozešel. Veronika se tomuto obvinění jen směje. Nechala si udělat toxikologické testy, které potvrzují její tvrzení, že je čistá.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Pokud jsi byl/a na tomto webu o VyVolených tak klikni!

TADY!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama