Fan web Vyvolených

Násilník Dan: Zmlátil jsem ji, bohužel

6. ledna 2008 v 10:32 | Roman Piprek |  Z tisku
Jak už ze stránek Bleskově.cz víte, exVyVolená Veronika Fasterová obvinila svého teď už bývalého přítele Daniela Holovského z toho, že ji fyzicky a psychicky týral. Podrobně popsala, jak ji Dan velmi surově napadl a z jejího vyprávění vyplynulo, že jejich několikaměsíční vztah rozhodně nebyl procházkou růžovým sadem. Vzhledem ale k tomu, že každá mince má dvě strany, kontaktovali jsme i samotného Daniela, který nám poskytl vyjádření. "Původně jsem do toho nechtěl vůbec šťourat, ale to, co o mně Veronika prohlašuje, už překračuje všechny meze. Já mám totiž svědomí naprosto čisté," říká pro Bleskově.cz Dan.

Chytila ho za přirození

"Viděl jsem fotografie, kde Veronika ukazuje své šrámy. Monokl pod okem jsem jí rozhodně neudělal a ta ostatní zranění můžu s klidem vysvětlit," tvrdí exVyVolený Dan a pokračuje: "Ty modřiny po těle a odřeniny vznikly prostě tak, že mezi námi došlo k milenecké hádce, sice k trochu ostřejší, ale i takové věci se mezi dvěma lidmi dějí. Našel jsem jí v mobilu SMS od majitele libereckého klubu, kde jsme před hádkou spolu byli (Ambrosia pozn. red.) a to mě rozčílilo. Ona na mě ječela a začali jsme se strkat. Veronika mě pak chytla za přirození, což mě samozřejmě bolelo, tak jsem ji prudčeji odstrčil a ona spadla na zem. Doma mám koberec a ona se o něj odřela. A šrámy na hlavě? Ten stroupeček na hlavě jsem jí udělal mobilem, který jsem po ní hodil. Nechtěl jsem, ale bohužel se stalo," přiznal bývalý účastník reality show VyVolení.

Chtěl jsem se s ní rozejít

Dan umí působit dojmem slušného a milého chlapce. - Zdroj: Korzo
Jak se dál svěřil, s Veronikou se chtěl rozejít tak jako tak. Důvod? "Nechci na Veroniku kydat špínu, ale vím určitě, že mě nikdy nemilovala. Proto jsem se s ní chtěl rozejít a vrátit se ke své bývalé přítelkyni. S Karolínou jsem byl čtyři roky a za tu dobu jsem se jí ani jednou nedotkl," hájil se Daniel, který také tvrdí, že Veronika prostě neunesla fakt, že ji chce opustit. "Vždyť už jen to, jak neustále mění výpovědi, ukazuje na to, že lže! Jednou jsem ji měl hlavu rozbít o zeď, podruhé zase o futra. To, že se se mnou dala dohromady, byl od začátku promyšlený tah. Chtěla se zviditelnit a já ji měl k tomu dopomoci," myslí si. "Odstěhoval jsem se z Litoměřic, kde jsem vyrůstal a chtěl udělat za svým minulým životem tlustou čáru. V Praze jsem měl v plánu začít znovu, ale to, co Veronika teď dělá, mi jen kazí pověst a mě to mrzí," zakončil Daniel Holovský.

Svědek tvrdí něco jiného

Veronika Fasterová - Zdroj: Aleš Kartal
Na základě článku o Veronice a Danovi se nám ozval fotograf libereckého klubu Ambrosia Jaroslav Frydrych, který byl klubu v den, kdy tu byla i zmiňovaná dvojice a podělil se s námi o svůj zajímavý postřeh. "Pan Holovský měl problém s morálkou již v klubu, kde napadl jednoho hosta. Tuhle strkanici odnesla poblíž stojící dívka rozseknutým rtem a odřenými zády. Celou vypjatou situaci musela následně podchytit ochranka klubu," popsal fotograf, co se stalo v době těsně před posledním útokem Dana na Veroniku, po kterém na něj podala trestní oznámení. "Jako pár působili pouze chvíli po vstupu do podniku, pak se ale cosi stalo a Veronika se Danovi spíše vyhýbala a dokonce se před ním i schovávala," dodal ještě Frydrych. Dan měl Veroniku podle něj hledat a rozrážel při tom tančící hosty, jeden si ale jeho neurvalé chování nenechal líbit a strčil do něj také. Proto ho měl Daniel chytit pod krkem a přitlačit na zeď a zranit přitom i tančící dívku.
Více se dočtete na www.bleskove.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Pokud jsi byl/a na tomto webu o VyVolených tak klikni!

TADY!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama