Fan web Vyvolených

Dan Holovský v pořadu Top stár:

20. ledna 2008 v 15:58 | Roman Piprek |  Z tisku
Silák Dan z třetí série VyVolených neváhal po brutálním napadení své expřítelkyně Veroniky Fasterové natočit reportáž, ve které ze sebe udělal čisťounkou lilii. A přímo do kamery se rozbrečel! O Danově brutálním napadení a údajném pokusu o znásilnění své expartnerky Veroniky Fasterové se toho už napsalo hodně: Nejprve nás ze všech stran atakovaly fotografie zmlácené Veroniky ze všech možných stran, pak zase obhajoba Daniela Holovského (25), který se snažil pomocí jakýchsi pseudosvědků dokázat, že se mezi nimi nejednalo o rvačku, ale o lehkou roztržku. Snaží se to zaobalit tím, že to "byla obyčejná, i když trochu italštější milenecká hádka."


Už už jsme doufali, že humbuk kolem rozepře milenců z posledních VyVolených ustane. Jenže Dan se to znovu rozhodl rozdmýchat. O útoku na svou ex natočil exkluzivní reportáž pro magazín Top Star, kde nejen že ani na sekundu neuznal svou vinu, nýbrž navíc prohlásil, že si Veronika napadení vymyslela a že vše pouze nafukuje. "K žádnýmu pokusu, ani ke znásilnění nedošlo. Veronika prostě u výslechu řekla, že jsem vzal mobilní telefon, kterej jsem rozbil o kuchyňskou linku, řekla, že ten můj kamarád, který pracuje u městský policie, ji držel za ruce a pomáhal mi ji znásilnit. Když za ní ale byli novináři, tak řekla, že jsem ten telefon nerozbil o linku, ale opravdu o ni, což je pravda, nicméně už zas prý ani nepomáhal ten můj kamarád od policie a už jenom ležel a jenom se na to koukal…," zbochybnil Veroničinu důvěryhodnost v jednostranně natočené reportáži Daniel.
Svalovec, který už je za napadení jiného člověka v podmínce a léta užívá prášky proti agresi, chce zkrátka veřejnost za každou cenu přesvědčit, že on je ten správný, na rozdíl od "svou šílenou maminkou ovlivněné" Veroniky. Snad proto, aby si diváky opravdu získal, se Dan posléze na kameru ´na rozloučenou´rozbrečel.
Příště by nejspíš nebylo od věci střihnout do medailonku i výpovědi lidí, kteří Dana opravdu znají. Jak se nám totiž doneslo, jeho známí se u vysílání (a obzvláště při jeho "hereckém výstupu" se slzami), údajně obzvláště výborně bavili…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Pokud jsi byl/a na tomto webu o VyVolených tak klikni!

TADY!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama