Fan web Vyvolených

Známe tajné podrobnosti finále!

1. prosince 2007 v 8:02 | Roman Piprek |  Z tisku
VyVolení 3: Známe tajné podrobnosti finále!Máme pro vás podrobnosti o tajném zákulisí Finále VyVolených!

Budiž chaos!
Pořádně zamotanou hlavu mají zbývající finalisté. Fakt, že se ze sobotního Duelu vrátila pouze Marcela, jim zničil základní teorii, že velké finále se odehraje týden před Vánocemi. O tom, kdo vyhraje 11 milionů korun, se totiž rozhodne již v sobotu.
VV 2: Marcy ještě sebrala prádlo
S tím, že by do té doby ještě do Vily mohla zaskočit vizážistka, štáb nepočítá. "Navíc holky líčení vždycky bravurně zvládly, takže si i vlasy určitě udělají samy," vysvětluje koordinátorka P.R. VyVolených Irena Maňáková.
Odsouzencům na smrt se obvykle povoluje poslední večeře, jak na tom budou hrdinové z Vily? "Od začátku si vaří sami a my se rozhodně budeme snažit dát jim co nejméně indicí, aby jim co nejdéle nedošlo, že se chystá finále. Už minule se nám osvědčila teorie chaosu. To jsme VyVoleným dokonce nečekaně vložili během týdne ještě jeden Duel a to je úplně rozhodilo. Vůbec nepočítali s tím, že by mohl být konec. Dokonce ještě Marcy pár minut předtím, než vyšla z Vily, kompletně upravená a nalíčená na finále, uklízela vyprané prádlo ze šňůry," vzpomíná s úsměvem Irena Maňáková.
Marcela měla z vítězství nelíčenou radost
"Tihle taky do poslední chvíli netušili, že se vrátí jen Marcela a bylo vidět, že je to úplně zaskočilo - třeba René byla chvíli úplně mimo. Je fakt, že ve chvíli, kdy dostanou šaty, jim to bude naprosto jasný."
A jak si představuje první den klidu po půl roce 24hodinové pohotovosti? "Strašně dlouho budu spát a hlavně se těším na úterky a čtvrtky, kdy nebudu muset být do noci vzhůru. Ale zároveň vím, že stejně jako po první a druhé řadě budu mít takový pocit prázdnoty a ve finále to probrečím a bude mi hrozně líto, že to všechno skončilo a že VyVolení už tu nejsou."
Rozhodující jsou prsa!
Iva Vobrová vybere finalistům i šperky
Rozhodovat mohou zdánlivé maličkosti. Třeba to, jak bude finálové trio před televizními obrazovkami vypadat. Spousta lidí si myslí, že případnou velkou večerní, oblek, či frak, mají VyVolení od začátku ve skříni. Omyl. Finálové oblečení začal štáb shánět teprve v úterý pozdě večer. To už totiž byli jasní první dva účastníci velkého finále.
Osobou, která bude mít během týdne nejvíce napilno, je stylistka a vládkyně místní kostymérny Iva Vobrová. Většinu věcí už během víkendu odvozila. Od srpna do konce VV do kostymérny postupně přivezla přes 1200 kostýmů a různých šperků.
Tady někde se skrývá kostým pro Terezu
Jak se jí strojila Tereza Pergnerová, která těsně před začátkem přišla do jiného stavu? "Ještě nedávno jí bylo malinko složitější oblékat. Sama má radši sportovnější věci, ale zase v tom nerada vystupovala. V poslední době ji pro změnu vyhovuje na Duely kombinace bílé a černé. A teď, když se dozvěděla, že bude mít holčičku, bych řekla, že je taková celkově jemnější. Poslední dobou začala nosit šaty, které nikdy moc nechtěla a taky přiléhavý kalhoty. Ale jejich velikost má pořád úplně stejnou. Je fakt, že přes bříško teď volíme volnější věci a vyrostly jí prsa, takže všechen šatník řešíme podle nich," dodává paní Iva, která je u VyVolených už od samého začátku.
Všichni Vyvolení přiberou
Při reklamní přestávce se VyVolení musí otočit
Ráda třeba vzpomíná na první řadu, kdy se častěji vyráželo mimo Vilu a finalisty bylo potřeba náležitě vybavit.
"Vždycky jsem si to všechno přivezla domů a po nocích jsem to balila do takových obalů. Každému VyVolenému jsem zkompletovala oblek, kravatu, manžetové knoflíčky, černé ponožky, boty. Holkám šaty, punčocháče, lodičky, šperky. Teď to udělám asi úplně stejně."
Loňská finálová trojka. Ideální jsou ale tři muži.
Po letech zkušeností už jí většinou stačí, když si své ovečky proměří pouhým okem na kamerách. "Když přišli první VyVolení, tak jsme si je pochopitelně změřili. Postupem času jsme ale zjišťovali, že se hodně spravili, takže jsem si je někdy v půlce dokonce musela jít přeměřit. U těhle už to dokážu opravdu trefit, kolik přibrali, takže žádné měření ani zkoušení nebude nutné. I proto, že jsme úplně nedávno měli taneční vystoupení, takže jsem na ně večerní oblečení sháněla. Dokonce jsem jim to tehdy zkoušela, aby jim to fakt sedlo. A trefila jsem to," chválí svůj odhad stálá stylistka VyVolených Iva Vobrová. S úsměvem dodává, že by jí hodně ušetřilo práci, kdyby se do finále dostali tři chlapi. "Přece jenom je jednodušší sehnat tři obleky. Kdyby to náhodou bylo opačně, že k jednomu pánovi budou dvě slečny, pak bych možná uvažovala i o fraku, jako v případě druhého finále. Ale Tony měl na frak navíc vysloveně figuru. Sehnat šaty na slečny, to už je přece jenom o hodně náročnější. Aby barva šatů seděla k těm oblekům a tak."
Zavřou Vyvolené?
Finále by mělo vypadat standardně. Kolem sedmé večer by se mělo scházet publikum a kompars, pokud možno v tichosti, aby VyVolení netušili, co se chystá. Trojice adeptů na jedenáctimilionovou výhru dokonce možná bude na nějakou dobu uzavřena ve Vile. V osm začne ten opravdový chaos. Hned na začátku by měli finalisté dostat zásilku oblečení i vysvětlení od Terezy Pergnerové. Mimochodem ta už tři řady tvrdošíjně trvá na tom, že nechce vědět, čí tvář se skrývá za jakou siluetou. A výjimku nehodlá udělat ani teď ve finále. V pořadí třetí český VyVolený by měl být znám po 22. hodině. Už se těšíte?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Pokud jsi byl/a na tomto webu o VyVolených tak klikni!

TADY!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama