Fan web Vyvolených

To nejlepší z VyVolených

5. prosince 2007 v 15:53 | Roman Piprek |  Z tisku
V sobotu večer skončila reality show VyVolení - Noví hrdinové. Třetím VyVoleným se po Vladkovi Dobrovodském a Tonym Jalovcovi stal opět muž, Milan Vobořil. Diváky zaujal nejvíc, přesto ale ve Vile nebyl sám. Vila VyVolených byla plná lidí, kteří formovali děj a vytvářeli mnoho zajímavých okamžiků. Pojďme si zavzpomínat na nejzajímavější události ze tříměsíčního pobytu Nových hrdinů ve Vile, podívejme se na jejich zářné okamžiky, ale i na chvíle, které se dají označit za opravdový průšvih. Jací byli lidé, jejichž osudy jsme sledovali? Co dělali pro to, aby nás pobavili?

Juli

Scénu z filmu Blade zvládl David s Julim na výbornou
Hvězdné okamžiky: Určitě si budeme pamatovat jeho jazykové hrátky - francouzský, japonský či španělský kuchař, indián a také přisluhovač při voodoo. Nezapomenutelný byl jeho dialog s můrou. Diváky také hodně pobavila jeho nevydařená kanada s propíchnutím balónku v ložnici. Z VyVolených byl asi nejlepším tanečníkem.
Průšvihy: Z věcí, které diváci kladně nehodnotili, to byla přehnaná fixace na fotky a osobní předměty, drsná hádka s Ivanou a Marcelou či příliš mnoho pláče.

Veronika

Hvězdné okamžiky: Většinou převlékání, sprchování a striptýzy. Na Veroniku je zkrátka hezké pokoukání a tím u diváků zabodovala - bohužel se ale brzy okoukala a proto záhy putovala ven z Vily. Diváky zaujal její vztah s Danem, málokdo mu prorokoval budoucnost, ale zatím to vypadá, že to opravdu vyšlo.
Průšvihy: Úmyslné rušení nočního klidu v ložnici bylo po několika dnech už nudné a únavné i pro diváky.

Dan

Má Dan zvednuté jen ruce? - Zdroj: Prima TV
Hvězdné okamžiky: První týden, kdy se trochu po zvěřinovsku pasoval na moralizátora Vily a přispíval k určitému řádu ve Vile. Spokojené byly i divačky, toužící po sledování Danovy muskulatury. To ocenily zejména při Danových narozeninách, ze kterých pochází i připojená fotografie.
Průšvihy: Hádka s Milanem a obtížné zvládání nahromaděné agrese - tu Dan obvykle vybije sportem, ve Vile k tomu neměl prostor.

René

Hvězdné okamžiky: Voodoo, hasičák (byť pro štáb to byl spíš průšvih), neustálá hra na hraně pravidel i s občasným překročením.
Průšvihy: Příliš mnoho řevu, příliš mnoho strhávání pozornosti na sebe, to diváci René vyčítali nejčastěji. Estétové mezi diváky pak kritizovali i neustálé nošení stále téhož oblečení.
Vztah s Dominikem (včetně sexu) je těžko zařaditelný, možná hvězdný okamžik, ale možná i průšvih.

Radim

Hvězdné okamžiky: Herecký výkon při stříhání fotek, diváky si docela získalo i časté nehrané dojetí
Průšvihy: Potyčka s Ivanou, chování k Marcele, nevýraznost a minimum nějaké divácky atraktivní akce.

Nancy

Nancy už několikrát opustila svoji ulitu a pěkně vypěnila - Zdroj: Prima TV
Hvězdné okamžiky: První týdny, kdy byla psycholožkou Vily a snažila se mírnit spory. Zajímavá byla i její propagace afrických zvyků a reálií.
Průšvihy: Občas povýšené vystupování, snižování ostatních a agresivní chování v opilosti. Řádění v ložnici a kanada s mycími prostředky.

Dominik

Hvězdné okamžiky: Perfektně zvládnuté Lento Violento, hrané rozčilování, občasné kašpárkování, grimasy a gesta.
Průšvihy: Občas to přepískl s alkoholem a byl pak agresivní. Větší průšvih provedl ještě před VyVolenými, ale až nyní se to provalilo. Ničení věcí ve Vile.
Vztah s René (včetně sexu) je těžko zařaditelný, možná hvězdný okamžik, ale možná i průšvih.

Marcela

Hvězdné okamžiky: Sprchování a striptýz, některé scénky. Diváky si Marcela získala dobrosrdečností a skoro až dětskou upřímností.
Průšvihy: Příliš mnoho infantility, nevhodné chování v opilosti

Milan

Přivítání Ivany ve Vile bylo úžasné, bruselský Milan neměl chybu! - Zdroj: Prima TV
Hvězdné okamžiky: Měl jich obvykle několik denně. Humorné hlášky, zábava pro ostatní VyVolené (dáma, bowling) i pro diváky. Nezapomenutelný čurající chlapeček. Všestranný kutil. A autor mnoha výborných agitačních proslovů. Výborný ve scénkách, zejména v kooperaci s Marcelou.
Průšvihy: Neustálé prdění. Občas větší míra necitlivosti vůči ostatním a jejich žebříčkům hodnot.

Lucka

Hvězdné okamžiky: Představila národu erotický termín "čvachtat si broskev"
Průšvihy: Za tu krátkou dobu jich moc nestihla, byla ale nevýrazná, proto soutěž opustila jako první.

David

Hvězdné okamžiky: Cizokrajné vaření s Julim, výkon ve scénkách "Žárlivec" či "Blade". Klidná síla Vily.
Průšvihy: Žádný mne nenapadá. Jeho kanady byly únosné, hádky s ostatními poměrně kultivované.

Růžena

Hvězdné okamžiky: Rozebírání intimních záležitostí na terase. Byla také jediným bossem, za kterého to ve Vile opravdu šlapalo.
Průšvihy: Přílišná paličatost a umíněnost, občas necitlivé prosazování vlastního názoru proti všem ostatním. Poměrně velká hlučnost (i když na René neměla).

Ivana

Ivana s Marcelou při focení erotických fotek
Hvězdné okamžiky: Role toaletářky, mnoho zábavných chvil v době, kdy něco konzumovala, neustálé vyzvídání intimních záležitostí, některé erotické fotografie.
Průšvihy: Zbytnělé sebevědomí po vyhraném Duelu. Diváci také nevzali její "lhaní v zájmu hry". A některým lidem vadilo její časté pištění. Některé erotické fotografie už byly spíš průšvihem.

Linda

Hvězdné okamžiky: Vztah a neustálé kočkování s Dominikem. Naprostá upřímnost bez servítků.
Průšvihy: Drsné a urážlivé hádky s Růženou, naštvání všech Ostraváků, liknavost při plnění úkolů a dodržování pravidel. To někdy diváci neodpouštějí.

Honza

Hvězdné okamžiky: Rozum, klid a nadhled. Dokázal vždy podržet a podpořit toho, kdo to právě nejvíc potřeboval (včetně budoucího vítěze Milana).
Průšvihy: Příliš mnoho péče o své tělo. Ale jak Honza řekl, raději si 15 minut čistil zuby, jen aby nemusel myslet na sex.

Tamara

Tamara se ve Vile moc neohřála
Hvězdné okamžiky: Prakticky celá první Volba, které se účastnila. Za vše jmenujme třeba hádání Kateřiny Neumannové ("to je nějaká paralympiáda?).
Průšvihy: Ve Vile si trochu pustila pusu na špacír a neuposlechla pokyny štábu.

Georgina

Hvězdné okamžiky: Tancování, ve kterém je opravdu dobrá. Role televizní moderátorky - rosničky.
Průšvihy: Okamžik, kdy se navzdory svým zvyklostem svlékla a producírovala nahá po terase. Agresivní zavírání dveří v ložnici.

To všechno je samozřejmě jen malý výběr z tříměsíčního života VyVolených. Máte pocit, že jsme na něco důležitého zapomněli? Dejte nám to vědět v diskuzi pod článkem. Co bylo právě pro vás tím nejhvězdnějším okamžikem nebo naopak největším průšvihem ve VyVolených?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Pokud jsi byl/a na tomto webu o VyVolených tak klikni!

TADY!

Komentáře

1 Jerry Jerry | E-mail | 26. prosince 2007 v 14:19 | Reagovat

co to znamena-"cvachtat si broskev" ?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama