Fan web Vyvolených

Terezka Pergnerová:Vypráví o tom jak bude vypadat dnešní Finále!

1. prosince 2007 v 5:21 | Roman Piprek |  Z tisku
Kochejte se jejím blond mikádem, brzy už nebude!Tereza Pergnerová neodmyslitelně patří k reality show VyVolení - Noví hrdinové. Moderátorka, která se řadí ke špičce ve své profesi, se již nyní pilně připravuje na dnešním finále.Předevčírem po trojduelu, kdy se do Vily vrátila René, odstartovala poslední hlasování.


"Byl to nádherný pocit. Do finále jde výborná sestava. Jsou to všichni opravdu obyčejní lidé a hlavně nemáme, tak jako v předchozích řadách, jasného favorita - a o to to bude napínavější," řekla Pergnerová. Jasný tip na vítěze nemá. "Opravdu se to letos dá hodně těžko odhadnout."

Jak bude vypadat zítřejší den Terezy?

"Ráno vstanu a pojedu se nechat ostříhat. Až budu hotová, najím se, rozloučím s rodinou a vyrazím na Císařskou louku. Tam bych měla být kolem druhé a začne kolotoč příprav a zkoušek. Ráda se tím shonem nechávám unášet," prozradila nastávající maminka. Ta se po finálovém večeru nejvíce těší na to, že se dobře vyspí.
"Budu mít dobrý pocit z toho, že už někdo vyhrál a užívá si to," dodala. Po porodu se rozhodně zpět do práce nechystá. Jak sama říká, chce si užívat mateřství. "Nechci jezdit s vakem na natáčení a přemýšlet, jestli se dítě rozpláče, nebo ne. Raději budu doma a v klidu vychovávat a učit mluvit malou Natálku." Moderátorka také vyvrátila některé spekulace o její chystané svatbě. "Soustředíme se na miminko. Třeba to jednou přijde, ale teď svatbu opravdu neplánujeme."

Divákům neunikla změna image půvabné moderátorky. Ve třetí řadě se nebála obléknout si sukni, halenky, upnuté kalhoty, šperky apod. Mnozí se ptají, čím to bylo. Že by striktní podmínky smlouvy? "Vůbec ne!" směje se Terezka. "Já si myslím, že jsem konečně dospěla. Ženskou dělá chlap a tím, jak jsem s Jirkou šťastná, se cítím být ženou a to se projevuje i na tom, co nosím. Už nejsem ten puberťák," dodává se smíchem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Pokud jsi byl/a na tomto webu o VyVolených tak klikni!

TADY!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama