Fan web Vyvolených

Růžena: VyVolení jsou podfuk!

16. prosince 2007 v 10:40 | Roman Piprek |  Z tisku
Energickou Růženu Kaňákovou si zapamatoval snad každý. Tmavovláska z Ostravy se proslavila svou až smrtící upřímností, kterou některé své kolegy z reality show VyVolení dostávala přímo do varu. Zajímá vás, jestli má Růža už konečně práci a nemusí ji tak živit její dva synové? Nebo jestli už si našla toho prošedivělého čtyřicátníka, po kterém během soutěže toužila? A nebo jestli už má jako správná hospodyňka napečeno vánoční cukroví a kompletně nablýskaný byt? Zeptali jsme se za vás a tady jsou odpovědi Růženy. Ještě, než jsme se stačili na cokoli zeptat, Růža, jak je jejím zvykem, spustila. "Práci mám, pokračuju v tom, co jsem dělala před VyVolenými, takže dělám v jednom baru servírku," vybalila na nás a dodala: "Jako servírka pracuju s přestávkami od šestnácti. Tahle práce mě baví, jsem s lidma a to je to, co potřebuju." Růža nám přiznala, že si ještě přivydělává vystupováním na různých společenských akcí. Společně s exVyVolenými z předešlých řad Karin Hovjackou a Monikou Chrobákovou objíždějí česká a moravská města a baví svými zážitky z reality show přítomné diváky.
Mrkněte se na nový web o televizi www.tv.wbs.cz

S tím, že hledám chlapa jsem si ve Vile dělala legraci, přiznávám. Přítele mám už léta, jsem s ním nadmíru spokojená," prozradila Růžena. Na otázku, jestli se třeba nehodlají sestěhovat, se málem rozčílila. "Dejte pokoj! Já chci mít svatý klid a s chlapem rozhodně bydlet nehodlám!" Růžena doteď bydlela společně se svými syny, ale mladší Honza se chystá přestěhovat s přítelkyní za prací do Prahy a David má práci v Liberci a přítelkyni Milušku v Přerově, takže doma se skoro vůbec neukáže. "Já se na to, že budu doma úplně sama, tak těším. Nikdo mi tu neudělá nepořádek a já budu mít svatý klid," vysvětlila Růža s upřímností sobě vlastní.
Na Vánoce se letos nestačila moc připravit a tak cukroví u Kaňáků na Štědrý den vonět nebude. "Napeču maximálně nějaké velké moučníky, které dlouho vydrží, ale není s nima taková piplačka jako s cukrovím." Pod stromečkem tradičně všichni najdou peníze, které si dávají místo dárků už léta.
ExVyVolená Růžena - Zdroj: Ondřej Besperát
Růža měla čas přemýšlet nad svou účastí v reality show a tak přiznala, že jí soutěž vlastně nic nedala a naopak vzala trochu soukromí. "Sice se setkávám jen s kladnými reakcemi, ale lidi mě hodně poznávají a dá se říct, že už mě to i trochu obtěžuje." Růžena se dokonce tak rozpovídala, že si nám postěžovala i na regulérnost celé soutěže, která podle ní byla jeden velký podfuk. "Nikdy jsem neviděla, aby soutěž, ve které jde o takhle velké peníze, fungovala bez notářského dohledu a já osobně nevěřím ani na SMS, které jednou přijdou jednou ne. Nechci vypadat namyšleně, ale slyšela jsem také, že s mým vypadnutím ze soutěže prudce klesla sledovanost."
Na otázku, jak je spokojená s výsledkem celé hry, odpověděla: "Jsem moc spokojená, kdyby totiž vyhrála René, tak by se nám všem hned vysmála, prostě by nám to dala sežrat. Ona ta ženská si celou dobu jela podle té své taktiky, vyštípala ostatní baby, ale nakonec stejně ostrouhala. Na party po finále si s ní dokonce ani nikdo nepovídal. Linda s Veronikou se bavily se mnou a Nancy a když jsme do nich šily s tím, ať si jdou za svou René, tak přiznaly, že až po vypadnutí poznaly, jaká ve skutečnosti je."
Růžena se až od nás dozvěděla, že Milan plánuje všechny pozvat na dovolenou. "To je pro mě novinka, ale jestli to tak opravdu je, pojedu ráda. Nakonec to může být docela sranda, ne?" dodala na závěr temperamentní Růža.
Zdroj informací: www.bleskove.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Pokud jsi byl/a na tomto webu o VyVolených tak klikni!

TADY!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama