Fan web Vyvolených

René z VV3: „První sex venku? Hledala jsem kamery!“

4. prosince 2007 v 15:57 | Roman Piprek |  Z tisku
René z VV3: „První sex venku? Hledala jsem kamery!“Z interview s Dominikem (22) a René (33) se nakonec vyklubal rozhovor jen s René. Dominik pospával, zíval a jediné, co z něj vypadlo, byla hláška: "V pohodě". Ještěže to Renata vzala i za něj!

Dominiku, René, co je s vámi? Vypadáte nějak unaveně...
René: "Jsem se všeho tak unavená, že nemůžu spát. Vážně. Ačkoliv jsem se snažila, spala jsem od soboty maximálně čtyři hodiny." Dominik: "Já jsem v pohodě, ale trochu mimo. Jsem hrozně unavenej."
Takže jste od pátku nespali? Proboha, vždyť je pondělí! René: "Ne, fakt ne. Je to strašné, ale fakt to nejde. Ten skok no normálního života byl na mě moc rychlý. Jsem asi přetažená a nemůžu se aklimatizovat. Už jsem to říkala i ve Vile. Já nemám ráda ty změny. Mám nejradši svoji postel a strašně dlouho si zvykám na něco jiného. Když jsem přišla do Vily, nemohla jsem jít řadu dní ani na záchod, přes čtvrt roku jsem neměla menstruaci - aniž bych si to uvědomovala, tak já to tak prostě mám. A je to strašné." Dominik: "Já jsem v sobotu chlastal, pak jsem spal jen málo, no a v neděli jsem pocítil nepřekonatelnou touhu jít na Václavák, tak jsem se si tam s kámošema zašel... no a pak jsem konečně strávil noc s René, takže jsem naprosto vyčerpanej. V pohodě."
Takže vy už jste zvládli první sex bez televizních kamer? Jaké to bylo? Dominik: "No! V pohodě! Jsme si povídali a taaaak..." René: "Já jsem pořád měla pocit, že nás sledují kamery. Už mi z toho hrabe. Je to škoda, protože jsem se u toho tolik neuvolnila."
Už jste si stihli vzájemně představit své rodiny? Jak dopadlo první seznamování? René: "Jo, stihli. A bylo to dobrý. Lucka (dcera René - pozn. red.) z toho, že jsem s Dominikem, prý měla nejprve šok, že to nečekala a že si musí zvyknout." Dominik: "Jo, v pohodě. K seznámení došlo v sobotu, ale já si z toho moc nepamatuju." René: "Opravdu to bylo super. S Dominikovou mamčou jsme si sedly, dokonce jsem se i dozvěděla, že mi fandila od samého začátku. Mám z toho radost."
Dáváte vašemu vztahu šance i teď, když už jste z toho blázince venku? René: "Maximální! Chtěli bychom spolu bydlet v Ostravě." Dominik: "Jo, v pohodě! Asi budem spolu a tak."
René, na rozlučkové party jsi se zcela separovala od ostatních VyVolených a pokud vím, ani jsi je nešla pozdravit. Mělo to nějaký důvod? René: "Tak určitě. Já jsem vlatně do Vily vstupovala tak, že jsem začala hotelem a skončila jsem hotelem. Jediná jsem tam byla nejdýl a bylo to pro mě velké psychické vypětí. Já jsem byla ráda, že se můžu pobavit s mamkou, taťkou, mojí dcerou - já jsem vůbec neměla chuť se s těma lidma tam bavit. Bohužel ani s Verunkou nebo Honzou. Snad to pochopí. Já jsem ten čas chtěla strávit se svojí rodinou. A dozvěděla ses od svých příbuzných alespoň něco nového? Jak zvládli převzít tvé podnikání? Nekrachuješ? René: "Jo, tak jako novinek bylo dost. A podnikání prý zatím šlape. Sice si nemůžu vyskakovat, ale snad dobrý. Tímto bych chtěla pozvat všechny Olomoučáky, ať se na mě přijedou podívat. Prodávám džus v nákupním centru City."
Vidím, že se v tobě skrývá zdatná obchodnice. Hodláš nějak zúročit svůj čas strávený ve Vile? René: "To nevím, neumím to takhle říct. Myslím, že na to bych potřebovala nějakého manažera."
Dominiku, René, když se vrátíme k VyVoleným, čekali jste, že finále bude tak brzy? René: "Ne, vůbec! Nemohla jsem se na to ani připravit. Řekli nám, že bude taneční maraton a že nám zbývá ještě týden do konce, tak jsem se uklidnila, byla jsem šťastná, že jsem vyhrála ten Duel a že jsem porazila Marcelku, začala jsem si tam užívat - a najednou bum, zavolali nás do Zpovědky, viděla jsem tu paní Ivanku, že nám nesou sváteční oblečení, teď mi to došlo a přesně si pamatuju ty pocity, co jsem měla u prvního Duelu: Brněly mě ruce, nohy, špatně se mi dýchalo a nevěděla jsem, čím to mám zastavit. Normálně jsem myslela, že tam ani nedojdu, že budu u vyhlášení ležet. Chvilkama se mi totiž točila hlava."
René, a teď upřímně: Když jsi zůstala jen ty a Milan - a jeden z vás si měl odnést tu pohádkovou výhru, mysela sis, že to budeš ty? René: "Ne a řekla bych to takhle: Nikdy holka nevyhrála. Jsem logicky uvažující člověk a vím, že spíš fandí holky, takže jsem v tom měla jasno. A nevadí mi to. Já jsem šťastná, že jsem došla tak moc daleko, vůbec jsem to nečekala a furt tomu nemůžu uvěřit." Dominik: "Já jsem s tím naprosto počítal, že budu třetí. Jen mě zamrzelo to, že mi přišlo tak málo hlasů. Ale to už bych neřešil. Vím, že jsem udělal strašně moc chyb, třeba to, že jsem tam hodně chlastal. Jsem vůl, no."
René, jak vypadalo tvoje první ráno na svobodě? René: "Dobře. Popíšu ti první noc, kdy jsem se vzbudila. Cítila jsem se hrozně sama, protože jsem spala sama na pokoji. A přesně ti řeknu: oblékla jsem si džíny a tričko, ani jsem si neumyla zuby, narazila jsem si čepku, utíkala jsem před hotel, tam jsem si zařvala, že jsem venku. Tak to fakt tak bylo. Já jsem tomu totiž pořád nemohla uvěřit. A byla jsem šťastná. Všechno bylo v pohodě, ale asi za hodinu mi někdo přinesl noviny, já jsem měla debatu s mojí mámou a upadla jsem do depresí."
Domčo, ty se máš v pohodě, předpokládám... Dominik: "V pohodě! Jsem takovej unaveno - ožralej. Úplně vyčerpanej. A čekám už jen na to, až budu moct spát." René: "Já se omlouvám, já jsem včera měla nervy, tak jsem to na něj přenesla." Dominik: "V pohodě!" (smích)
Teď se zeptám úplně z cesty: Když jste byli ve Vile a měli jste se k sobě, co říkáte na chování Radima?Narážím tím na to, jak vás nenechal ani chvilku o samotě, žárlil... René: "Na mě to udělalo úplně stejný dojem. Žárlil a cítil se zhrzený. Ten den, kdy odcházel, jsem byla taková lítostivá a strašně jsem brečela na dvorku, tak mi řekl, že jsem ho zklamala, že jsem tam šla s ním a odešla si s Dominikem. Ale já nemám potřebu se objahovat. Celý národ ví, jak to bylo a proč to tak bylo. Já jsem nebyla tou, kdo by se s ním chtěl rozcházet. Radim mě kolikrát ale pořádně štval. Říkala jsem si, že je dobrý, že vstupuju do Vily s někým, komu věřím a kdo mi může pomoct, ale až tam jsem poznala, že on byl pravý opak. Místo, aby mi byl oporou, si do mě ještě kopl."
A když už jsme zabraní v těch vztazích: Už jste se viděli s Lindou? René: "Jo, jo. Už jsme se viděli s Lindou. Přišla za mnou, s radostí mi potřepala rukou, že mi gratuluje k vítězství a říkala, že je ráda, že jsem ji takového dítěte (Dominika - pozn. red.) zbavila a ať se mi daří." Dominik: "Mně řekla, že v pohodě (smích). Já jsem se na ni moc nekoukal, protože člověk se za to stydí, že jo, ale byla milá. A vzala to."
Dominiku, a další dost nepříjemné téma: Co ty a tvůj táta? Pořád platí to, že se uvidíte? Dominik: "Vůbec. Já jsem si celou dobu říkal, že ten dopis do Vily, že mi nepsal určitě jen tak. Nějakej důvod k tomu určitě měl. Pak mi máma řekla, že to udělal proto, aby ho nevyhledali, protože se bál, že by ho vyhledali, že by byl chycenej. Mě se vůbec neozval, nic mi nevzkázal, a maximálně řekl mámě, že prej to holt nevyhraju, že fandí Davidovi. Takže nejsem překvapený." René: "Jako já jsem z toho dost zklamaná. A nevím, proč se tomu teď Dominiku směješ, když vím, že tě to se**!" Dominik: "Tak když 22 let na tebe kadí tak jako..."
Dobře, rychle od toho pryč. Jak byste shrnuli svůj pobyt ve Vile? A co bude teď? Ovlivní tohle váš život? Dominik: "Jak bych to zhodnotil. Všichni to ví. Ze začátku to byla bomba, vždycky když jsem se vzbudil, tak to bylo jako sen. Postupem času mi to tam lezlo na palici, říká se tomu ponorka. Začal jsem se nudit a já když se nudím, tak většinou spím. Ale bylo to nejdřív jako cíl: Dostat Růženu za tu Lindu, pak jsem měl cíl se odtamtud rychle dostat, protože jsem se zabouchl do René, ještě jsem se tam vožral, ale bohužel to nevyšlo a propuklo to. A pak už jsem se modlil, ať je konec. Já jsem tam chtěl být tak měsíc, abych tam udělal kraviny a šel. Takhle to pro mě bylo moc dlouho." René: "A poznali jste, že už po sobě delší dobu koukáme? Já jsem slyšela, že o tom nikdo nevěděl. A přitom jsme si furt šeptali, hladili se, upřeně se na sebe dívali..." (smích)
René, a nebála ses toho? Přece jen je mezi vámi obrovský věkový rozdíl! Tvá dcera je jen o šest let mladší než on... René: "No jistě že bála. Měla jsem velký strach, obavy. Pak jsem se opila a bylo to. Rozhodně ničeho nelituju!" Zdroj: www.pikant.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Pokud jsi byl/a na tomto webu o VyVolených tak klikni!

TADY!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama