Fan web Vyvolených

EXKLUZIVNÍ ROZHOVOR:S ExVyVolenou Ivanou!

13. prosince 2007 v 8:30 | Roman Piprek |  Aktuálně!
Máme pro vás Exkluzivní rozhovor který pro vás získala redakce tohoto webu.Ptali jsme se ExVyVolené Ivany na několik otázek a pokud jí chcete napsat její mejl je IvanaR.vyvoleni@centrum.cz ...Pokud chcete vidět rozhovor který jsme pro vás získaly tak klikněte na odkaz Celý článek a budete vědět mnohem víc rozhovor je opravdu zajímavý!

1) Návrat do reálného života hrůza. Přišla jsem domů a vůbec jsem to tam nemohla poznat, bylo mi smutno a stýskalo se mi po Vile, což jsem absolutně nechápala. Pak jsem byla asi 3dny tak mimo, což poznalo i mé okolí. Má rodina mě utěšovala, že to bude v pohodě a taky, že bylo. Momentálně jsem asi ten nejšt´astnější člověk na zemi. Jinak jsem měla tendence upravovat si port a taky to vstávání v reálnou dobu je brutalita.
2)Pracovní nabídky mám a doufám, že přijdou ještě nějaké další.
3)Soutěž mi toho docela hodně dala, ale taky moc vzala. Jak se říká, všechno má své výhody i nevýhody. Myslím, že mi dala jiný pohled na lidi ve svém okolí, jiný pohled na život a na priority, co je v životě člověka důležité. Začala jsem si víc vážit úplně normálních věcí, o kterých si člověk v reálném životě myslí, že jsou např. úplně obyčejné. Pak si myslím, že jsem se změnila i trochu povahově, jsem víc tolerantní, už mě nerozhodí něj. věci tak, jak dřív. A hlavně mi tady ta soutěž dala zážitek na celý život, na který se jen tak nezapomíná. Pak taky dobrá životní zkušenost a poznání nových lidí. Každopádně bych toho tady mohla napsat ještě víc, ale to bych tady seděla ještě asi dlouho. Samozřejmě u každého člověka je to individuální.
4) Nikdo a ani já, jsem si nedokázala představit do čeho jdu. Je to velké psychické i fyzické vypětí, o kterém televizní divák nemá ani potuchy. Tahle soutěž mi vzala strašně moooc energie. Ted´ mám něj. zkušenost takže vlastně bych i šla, protože už vím, co jsem udělala špatně a co naopak dobře, ale to už by nebylo ono,protože každej by sme se chovali asi úplně jinak. Tohle je docela těžká otázka, když nad tím začínám uvažovat. Fakt nevím, asi půl na půl. Takže šla i nešla.
5)Na finále jsem přišla a i kdybych nechtěla, tak jsem musela.
Brzy pro vás připravujeme další rozhovory s ExVyVolenými!
Redakce webu
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Pokud jsi byl/a na tomto webu o VyVolených tak klikni!

TADY!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama