Fan web Vyvolených

Exkluzivně: Lucka z VV se zasnoubila!

21. prosince 2007 v 0:31 | Roman Piprek |  Z tisku
Lucka Pechová, kterou znáte z reality show VyVolení Noví hrdinové, nám jako prvním prozradila, že se prakticky hned po svém vypadnutí ze soutěže zasnoubila. Novinku dokonce víme dříve než rodiče snoubenců! Lucka chodí s přítelem Martinem (Martin Buček je hokejista a toho času exceluje v polské extralize pozn. red.) už téměř čtyři roky. "Bydlíme v domku u Martinových rodičů, kde si zařizujeme dva pokoje. Zrovna jsme si objednali postel na míru, tak se těším, až nám ji dodají," prozradila Lucka. V reality show VyVolení si pobyla jen čtrnáct dní a osudným se jí stal Duel s Radimem. Lucka si pak musela ještě několik dní pobýt v Praze, kde ji čekaly povinnosti spojené s působením v soutěži. Martin se zřejmě nemohl své partnerky dočkat, a tak za Luckou přijel a doprovázel ji po takzvaném mediálním kolečku.

"Vypadla jsem v sobotu a v pondělí večer už jsem byla zasnoubená. Bylo to romantické a nikdy na ten zážitek nezapomenu. Stalo se to přesně v sedm na Staroměstském náměstí. Apoštolové zrovna chodili na orloji a v tu chvíli mě Martin požádal o ruku a navlékl mi nádherný prsten s kamenem. Já jsme se štěstím rozplakala a řekla mu ano," vylíčila nám podrobně průběh zasnoubení Lucka.
"Jelikož je nám oběma jen jednadvacet, tak případnou svatbu plánujeme až tak za dva roky. Rodičům se chystáme novinku říct až v lednu, až bude mít Martin po sezóně," vysvětlila ještě. Lucka momentálně pracuje jako recepční v jednom ostravském hotelu a občas vyjíždí na různé společenské akce, na kterých vystupuje společně s kolegyněmi z VyVolených Karin Hovjackou, Monikou Chrobákovou a Růženou Kaňákovou. "Vánoce budeme slavit poprvé společně s Martinem. Už jsem dokonce i pekla cukroví a mám také téměř všechny dárky," pochlubila se nám ještě Lucka.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Pokud jsi byl/a na tomto webu o VyVolených tak klikni!

TADY!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama