Fan web Vyvolených

Prosinec 2007

Připravujeme Novinku na web o VyVolených!

26. prosince 2007 v 19:50 | Roman Piprek
Připravujeme nové ankety........Také dále nová videa rekapitulace toho nejlepšího z VV!Neustále náš web navštěvujte!!
Redakce

PŘIPOMÍNÁME:Podívejte se na náš nový web o televizním vysílání!

21. prosince 2007 v 1:06 | Roman Piprek
Přidaly jsme nové informace ze světa VyVolených a vy nezapomínejte na náš nový web o televizním vysílání je tam nový vzhled!!!!Adresa wevu www.tv.wbs.cz !
! Podívejte se: www.tv.wbs.cz !
A na tento web také chodte přidáváme zde aktuální informace ze světa VyVolených!
Redakce

ExVyVolený Dan se svlékal v gay baru!

21. prosince 2007 v 0:50 | Roman Piprek |  Z tisku
Účastník reality show VyVolení - Noví hrdinové Dan Holovský neuspěl sice v soutěži, zato teď se snaží prosadit, než jeho jméno upadne v zapomnění. Svoje vytrénované tělo klidně ukáže a svléknout se na veřejnosti mu nedělá žádný problém!

Dominik a René z VV3: Zasnoubili se!

21. prosince 2007 v 0:43 | Roman Piprek |  Z tisku
Jejich vztahu nedával šanci skoro nikdo. Jenže oni nám vytřeli zrak! Jak jsme se včera na party televize Prima dozvěděli, jsou čerstvě zasnoubení a co možná nejdříve se chtějí vzít! Láska VyVolených z třetí série, Dominika Santholzera (22) a René Kukačové (33), dostává úplně jiný rozměr. Jak se nám svěřili, oba jsou zamilovaní až po uši a věří, že v sobě našli toho pravého/tu pravou. A tudíž to chtějí zpečetit!

Exkluzivně: Lucka z VV se zasnoubila!

21. prosince 2007 v 0:31 | Roman Piprek |  Z tisku
Lucka Pechová, kterou znáte z reality show VyVolení Noví hrdinové, nám jako prvním prozradila, že se prakticky hned po svém vypadnutí ze soutěže zasnoubila. Novinku dokonce víme dříve než rodiče snoubenců! Lucka chodí s přítelem Martinem (Martin Buček je hokejista a toho času exceluje v polské extralize pozn. red.) už téměř čtyři roky. "Bydlíme v domku u Martinových rodičů, kde si zařizujeme dva pokoje. Zrovna jsme si objednali postel na míru, tak se těším, až nám ji dodají," prozradila Lucka. V reality show VyVolení si pobyla jen čtrnáct dní a osudným se jí stal Duel s Radimem. Lucka si pak musela ještě několik dní pobýt v Praze, kde ji čekaly povinnosti spojené s působením v soutěži. Martin se zřejmě nemohl své partnerky dočkat, a tak za Luckou přijel a doprovázel ji po takzvaném mediálním kolečku.

NOVÝ WEB O TELEVZIZNÍM VYSÍLÁNÍ

18. prosince 2007 v 8:02 | Roman Piprek
Právě před několika dny jsme založily nový web!Ten nový web bude o ttelevizním vysílání a postupně tam najdete vše o televizním vysílání!Tento web o VyVolených ,ale také budeme aktualizovat!Podívejte se nanový web www.tv.wbs.cz
NOVÝ WEB www.tv.wbs.cz Určitěse podívejte najdete tak aktualní informace!
Redakce

ExVV Veronika: Akty fotím dál!

16. prosince 2007 v 11:08 | Roman Piprek |  Z tisku
ExVyVolení Veronika Fasterová a Dan Holovský si "svobody" a vztahu mimo stěny Vily užívají už delší dobu, a tak nás zajímalo, jak se jim daří. Veroniku jsme sice chvilku před polednem vzbudili, ale i tak byla ochotná si s námi popovídat o Danovi, závisti okolí, o plánech do budoucna a také o tom, jak se chystá oslavit blížící se vánoční svátky. Veronika se prakticky hned po svém vypadnutí ze soutěže nastěhovala do Danova pronájmu ve Vršovicích. "Už mám k němu přestěhováno všechno, co potřebuju k životu. Jen pejska, kterého jsem dostala od rodičů k dvacetinám, jsem nechala doma. S Danem plánujeme koupi vlastního psa, ale na to je ještě spousta času."
Mrkněte se na nový web o televizi www.tv.wbs.cz

Růžena: VyVolení jsou podfuk!

16. prosince 2007 v 10:40 | Roman Piprek |  Z tisku
Energickou Růženu Kaňákovou si zapamatoval snad každý. Tmavovláska z Ostravy se proslavila svou až smrtící upřímností, kterou některé své kolegy z reality show VyVolení dostávala přímo do varu. Zajímá vás, jestli má Růža už konečně práci a nemusí ji tak živit její dva synové? Nebo jestli už si našla toho prošedivělého čtyřicátníka, po kterém během soutěže toužila? A nebo jestli už má jako správná hospodyňka napečeno vánoční cukroví a kompletně nablýskaný byt? Zeptali jsme se za vás a tady jsou odpovědi Růženy. Ještě, než jsme se stačili na cokoli zeptat, Růža, jak je jejím zvykem, spustila. "Práci mám, pokračuju v tom, co jsem dělala před VyVolenými, takže dělám v jednom baru servírku," vybalila na nás a dodala: "Jako servírka pracuju s přestávkami od šestnácti. Tahle práce mě baví, jsem s lidma a to je to, co potřebuju." Růža nám přiznala, že si ještě přivydělává vystupováním na různých společenských akcí. Společně s exVyVolenými z předešlých řad Karin Hovjackou a Monikou Chrobákovou objíždějí česká a moravská města a baví svými zážitky z reality show přítomné diváky.
Mrkněte se na nový web o televizi www.tv.wbs.cz

Milionář Milan má kšeft: Estráda po hospodách!

14. prosince 2007 v 18:14 | Roman Piprek |  Z tisku
Milionář Milan má kšeft: Estráda po hospodách!VyVolený Milan Vobořil (30)získal peníze, auto, byt, slávu a možná i respekt. Přeci jen během celé třetí série zůstal nohama na zemi, nepovyšoval se, nehádal, nedělal podrazy. Jak nám sám prozradil: "Tak středem pozornosti rozhodně být nechci, ale když mě někdo pozve na nějakej večírek, proč ne? Na ty večírky chodí zajímavý lidi, který bych třeba taky rád poznal a viděl. Mě zajímají i ty zajímavý, i ty nezajímavý! Mám rád nový věci."Stačila takováto odpověď, abychom pro Milana připravili pestrou paletu pracovních nabídek. V jeden den se totiž sešlo hned několik e-mailů od majitelů pohostinství! "Mám hospůdku na kraji Prahy a rád bych pana Vobořila pozval. Chtěl bych, aby bavil štamgasty, říkal, jaké to bylo ve Vile, on je takový český Švejk, myslíte, že to bude možné? Předem děkuji za odpověď!" "My v Ostravě máme několik hospod a Milan je pro ně jako šitý. Pokud by měl zájem, pošlete mu moje kontakty?" zeptal se pan Honza. Třetí mail přišel z Brna: "V Žabinách jsme mu všichni fandili, kdyby k nám občas přijel, měl by svůj stůl a jídlo a pití, co bude chtít! Dali byste mi na Milana kontakt?"Milan Vobořil jistě všechny nové příležitosti zváží. Jde jen o to, aby se během měsíce nezapsal coby aloholik. Potom už by těžko dělal kariéru například ve štědře placeném filmu…

EXKLUZIVNÍ ROZHOVOR:S ExVyVolenou Ivanou!

13. prosince 2007 v 8:30 | Roman Piprek |  Aktuálně!
Máme pro vás Exkluzivní rozhovor který pro vás získala redakce tohoto webu.Ptali jsme se ExVyVolené Ivany na několik otázek a pokud jí chcete napsat její mejl je IvanaR.vyvoleni@centrum.cz ...Pokud chcete vidět rozhovor který jsme pro vás získaly tak klikněte na odkaz Celý článek a budete vědět mnohem víc rozhovor je opravdu zajímavý!