Fan web Vyvolených

Z tisku:ExVyVolený Dan: Nahý na veřejnosti!

22. listopadu 2007 v 23:59 | Roman Piprek |  Z tisku
Dan Holovský jako člen úklidové sexy čety. (foto radatodorato.cz)Nahé tělo účastníka třetí řady reality show VyVolení - Noví hrdinové Dana Holovského mohli obdivovat už diváci ve Vile. Teď se ale Dan svlékl za peníze a na své svalnaté tělo bude lákat další ženy!

"Budu celý nahý a přirození mi bude zakrývat jen stříbrný tác," prozradil Super.cz Dan Holovský, který se stal jednou z tváří na šampaňské a při této příležitosti natočil i krátký film, kde s dalšími dvěma muži představuje sexy úklidovou četu.
V krátkém klipu účinkuje i bývalá moderátorka Televizních novin Nicol Lenertová. "Takhle nahý budu na plakátech v různých obchodech. Byla to pro mě další zkušenost. Mám spoustu práce, hlavně moderování, jež mě moc baví," uvedl Dan.
A co říká na pokračování VyVolených, díky kterým získal větší pozornost? "Protože jsem skoro pořád pryč, nemám už čas se na to koukat. Zajímají mě spíš Duely, kdo vypadne a podobně. Když se stane, že zapnu přes týden televizi a jdou VyVolení, okamžitě přepínám. Ti lidé, co tam zbyli, jsou mi hodně nesympatičtí a mám vůči nim averzi," prozradil Dan, který se nejvíc těší na Radima a Dominika a jim by i cenu v hodnotě jedenácti milionů korun přál.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Pokud jsi byl/a na tomto webu o VyVolených tak klikni!

TADY!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama